Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Ne Zaman Saati?

  Eklenme Tarihi : 12 Şubat 2012 22:42
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki yıllarda kim 500 milyar ister ismiyle yarışma yapan Show Tv kanalında bulunan program bir süre tvden uzak durduktan sonra verdiğinin aranın ardında Kim Milyoner Olmak İster adıyla ve ATV’de Pazar günleri saat 22:45’de yayınlanarak yayın hayatını devam ediyor.

Yarışmada sırasıyla 12 soru yer alıyor ve verilen doğru cevaplara göre alınan hediye para miktarı artarak katlanıyor. 1 Milyon’a ulaşan parayı almak için 12 soruyuda bilmek gerekirken bildiğiniz soruya göre iyi miktarlar kazanabiliyorsunuz. 3 Jokerle başlayan yarışma 1 joker daha eklenerek 4 jokerle devam ediyor ve baraj sorularını bildiğinizde kaybetsenizde baraj sorusuna verilecek olan ücreti alıyorsunuz. Ayrıca yarışmacılar istedikleri soruda çekilip sadece hak ettikleri ve bir önceki soruda kazandıkları miktarı alıp ayrılabilmektedirler.

Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma ATV ekranlarında pazar günleri 22:45 ‘De yayınlanmakta olup, başvuru için Kim Milyoner Olmak İster adresine girebilirsiniz. 12 Şubat 2012 pazar yani bugün yayınlanacak olan yarışma yine oldukça keyifli ve bilgi içeren bir program olacağa benziyor.

Kenan ışık kimdir, kenan ışık resimleri, Kim Milyoner Olmak İster izle, Kim Milyoner Olmak İster özeti izle, Kim Milyoner Olmak İster programı başvuru koşulları.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Evrim Akın Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
HD Araba Resimleri
Whatsapp Fotoğrafları
Photoshop Fotoğrafları 2015
Full HD Duvar Kağıtları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ