14-15 Ekim 2013 Postane ve Bankalar Açık mı?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kurban Bayramı tatilinin arefe günü ile birleştirilerek tatil gün sayısının 9 güne yükseltilmesiyle birlikte 12 ekim pazar günüyle birlikte 20 ekim pazar gününe kadar tatil olacak. Bununla birlikte postane, banka ve hastanelerde tatil olacağından birçok kişi işlerini 21 ekim 2013 tarihine ertelemek zorunda kalacak.

14 Ekim Bankalar Kapalı mı?

14 ekim 2013 tarihinde postaneler açık mı? sorusu özellikle Kurban Bayramı az bir süre kala en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Bununla birlikte bankalarda para transferi ve fatura ödeme gibi işlemler nedeniyle yine açık mı yoksa kapalı merak ediliyor. Son olarak hastane ve eczaneler ile diğer tüm devlet dairelerinin 14 ekim açık mı kapalı olduğu merak konusuydu. Kurban Bayramı nedeniyle 14 ekim tarihi arefe günü olduğu için yarım gün tatil olacak ve özel sektörde ise isteğe bağlı olarak yarım gün tatil olacaktı. Ancak, tatilin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte 14 ekim 2013 günüde tatile ilave edildiği için 9 gün boyunca postaneler, bankalar ve hastaneler kapalı olacak.

14-15-ekim-postane-ve-bankalar-acik-mi

Kurban Bayramında Postaneler Açık mı?

Eczaneler için durum biraz farklı. Her zaman için nöbetçi eczeneler hazır olacak ve hastalar ilaçlarını sıkıntı çekmeden alabilecek. Nöbetçi eczaneler hergün değişecek ve her semte yakın en az 1 nöbetçi eczane bulunacak. Postaneler haliyle kapalı olacak. Pazartesi ve cuma günleri kapalı olsada, 21 ekim 2013 pazartesi günü tekrar açılacak ve tüm işlemler gerçekleştirilebilecek. 9 günlük tatil süresince PTT Matikleri kullanarak işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Resmi tatil bankalar içinde geçerli olacak. Bankalar 21 ekim 2013 pazartesi günü açılacak. Ancak, Kurban bayramı süresince 14 ekim, 15 ekim, 16 ekim, 17 ekim ve 18 ekim tarihilerinde kapalı olacak. Diğer tüm devlet daireleride aynı şekilde 9 gün boyunca açık olmayacak ve tatil yapacak. Ayrıca 29 ekim 2013 salı günüde resmi tatil olduğu için bugünde de postane ve bankalar açık olmayacak.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER