2014 Hastane Muayene Ücretleri

  Eklenme Tarihi : 21 Kasım 2013 20:21
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

muayene-ucretleri-tablosuHastane muayene ücretleri yapılan zamlar ve özel hastaneler için yüzde 200 lük artış sağlanabilme olanağıyla birlikte 2014 yılında 100 TL ye yakın muayene ücretleri belirlendi. 2014 yılında SGK’nın özel hastane ücretlerini karşılayamaz duruma gelmesi nedeniyle çıkardığı yeni kanunla birlikte artık özel hastanelerde muayene ücretleri devlet hastanelerinin yüzde 200 katı kadar olabilecek. Yani, devlet hastanesinde 20 tL ödenirken, özel hastanede muayene ücreti olarak 60 TL ödenecek.

2014 Özel Hastanelerde Muayene Ücreti Ne Kadar?

2014 muayene ücretlerini tablo halinde aşağıda bulabilirsiniz. Tabloda yer alan en çok Kulak Burun Boğaz yani KBB muayenesi yapılmaktadır. Diğer bölümlerde ise Kardiyoloji ve sonrasında kadın doğum en çok muayene ücreti alınan bölümler olarak bilinmektedir. Yüzde 200 fark ücreti alabilecen A sınıfı bir hastanede en fazla alınabilecek muayene ücretini geçemeyecek. Böylelik özel hastaneler vatandaşlara faiş fiyatlar uygulayamayacak.

2014 Hastane Muayene Ücretleri

2014-hastane-muayene-ucretleri

2014 Muayene Ücretleri

Uygulamanın 2014 yılından itibaren başlamasıyla birlikte artık özel hastanelerde fark ücreti alınacak. Hali hazırda bulunan devlet hastanelerinde ise muayene ücreti alınmayacak. Fakat, fark ücreti eczanelerden ilaçlarınızı alırken ödenmesi gerekecek. 2014 özel hastane muayne ücretleri ortalama 100 TL yi geçmemekle birlikte, ekstra muayene, film ve röntgen çekimi gibi işlemler içinde fark ücreti alınabilecek.

hastane muayene ücretleri ne kadar,
muayene ücretleri 2014,
muayene ücreti ne kadar,
özel hastane ücretleri.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ