Baaddin Karikatürleri ve Kapak Fotoğrafları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en sevilen karakteri Baaddin karikatürü sosyal medya sitelerinde yayılmaya devam ediyor. Facebook ve Twitter’da kısa sürede popüler olan Baaddin karakteri, karikatürün çizimini yapan Uğur Gürsoy tarafından çıkan Baaddin karakterini internet üzerinden meşhur eden ise farklı kullanıcılar. Facebook ve Twitter sayfaları oluşturarak Baaddin karakterini meşhur yapan ve Baaddin karakterinin paylaştığı sözlere katılarak bunları kendi profil ve sayfalarında paylaşanlar sayesinde Baaddin karikatürü hızla fenomen olmaya devam ediyor.

Baaddin Karikatürü

Baaddin karakteri Uykusuz Dergisi karikatüristi Uğur Gürsoy tarafından çizildi. Fakat, karakterin internette fenomen olmasını sağlayanlar ise oldukça farklı kişiler. Baaddin karikatüründen ziyade bu karikatürün paylaştığı sözler çok beğeniliyor. Baaddin sayfasını oluşturan Facebok ve Twitter kullanıcıları anlamlı sözlerle birlikte Baaddin karikatürünü kullanıyoru. Böylelikle Baaddin karakterine anlam kazandıran ve sözleri Baaddin karakteri ile bağdaştıran kullanıcılar sosyal medyada böyle bir karakterin oluşmasına ve fenomen olmasına neden oldular. Baaddin karikatürünün en sık kullandığı kelime ise “pıçak” olarak bilinmektedir. Her anlamlı sözün içerisinde “pıçak” ve benzeri sözlerede yer vererek fenomen olmaya devam eden Baaddin karaktarinin paylaştığı bazı anlamlı sözler şöyle;

Baaddin Karikatürleri ve Kapak Fotoğrafları

baaddin-karikaturleri (1)

baaddin-karikaturleri (2)baaddin-karikaturleri (3)baaddin-karikaturleri (4)baaddin-karikaturleri (5)baaddin-karikaturleri (6)baaddin-karikaturleri (7)baaddin-karikaturleri (8)

Baaddin karikatürleri,
Baaddin nedir,
Baaddin kapak fotoğrafları,
Baaddin anlamlı sözleri.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ