Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Alma

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Bağcılar Devlet Hastanesi en çok tercih edilen devlet hastanelerinden biridir. Randevu almadan aciller dışında Bağcılar Devlet Hastanesinde muayene olmanız mümkün değil. Bu yüzden telefon yada internet aracılığıyla randevu almanız gerekiyor. Bağcılar Devlet Hastanesi nasıl randevu alacağınızı haberimizde bulabileceğiniz gibi Bağcılar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgilerinide bulabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Alma

Telefondan yada internetten randevu alabilirsiniz. Bağcılar Devlet Hastanesi telefon ile randevu almak için 0212 440 40 40 numaralı telefonu arayarak telesekterin istediği bilgileri tuşlayarak randevunuzu alabilir ve Bağcılar Devlet Hastanesinde muayene olmak üzere randevu olma şansı elde edebilirsiniz. Bunun dışında internet üzerinden Bağcılar Devlet Hastanesi için randevu almakta mümkün. MHRS randevu sistemini kullanarak randebu alabilirsiniz. hastanerandevu.gov.tr adresine girerek TC kimlik numarası ve şifrenizle birlikte online olarak randevu alabilirsiniz. Eğer sisteme kayıtlı değilseniz, kayıt olarak randevunuzu alabilirsiniz. Randevu bölümünden Bağcılar Devlet Hastanesini seçin ve sonrasında hangi bölümden randevu almak istediğinizi seçerek ilgili bölümdeki yeşil ve kırmızı randevular bulunacaktır. Yeşiller henüz alınmayan randevular, kırmızılar ise alınan randevuları göstermektedir.

bagcilar-devlet-hastanesi-randevu-alma

Bağcılar Devlet Hastanesi Adresi Ulaşım

Bağcılar Devlet Hastanesi, Merkez mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6 İstanbul adresinde bulunan binası ve 34203 nolu posta koduyla bilinmektedir. Bağcılar Devlet Hastanesi mail adresi info@beh.gov.tr olarak bilinmekte ve her türlü istek, şikayet, öneri ve dileklerinizi yazabileceğiniz mail adresidir. Telefon numarası 0 212 440 40 40 ve faks adreside 0 212 440 40 00’dır. Bağcılar Devlet Hastanesinin beh.gov.tr internet sitesi bulunmaktadır. Randevunuzu aldıktan sonra randevu saatinize 20 dakika kala barkodunuzu nüfus cüzdanınızla birlikte almanız mümkün.

Bağcılar Devlet Hastanesi nasıl randevu alırım,
Bağcılar Devlet Hastanesinden randevu alma,
randevu alma Bağcılar Devlet Hastanesi.

Sponsorlu Baglantılar