Bebek Beşikleri Ve Emzirme Yastık Modelleri

   2018 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Bebeğe güvenilir bir yer oluşturmak amacı ile anne ve babalar tarafından tercih edilen bebeğinizi istediğiniz yerde uyutabilir ve siz de böylece daha huzurlu bir uyku imkânı elde edebilirsiniz. Bebek sağlığına en uygun şekilde tasarlanan ve rahatlığı ile onlara konforlu bir uyku uyumalarını sağlayan babynest, gerekli tüm sertifikalara sahiptir. 24 aya kadar olan bebekler için özel olarak tasarlanan babynest yataklar, bebeğin daha korunaklı olması için de çok önemli bir yere sahiptir.

Her aya göre farklı özelliklerde üretilen ve onların güvenliği için tüm detaylar düşünülerek tasarlanan bebek beşikleri anne ve babaların da rahat bir nefes almasını sağlıyor. Hem annenin hem de bebeğin rahatı için gerekli olan emzirme yastığı seçenekleri, kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir ve makinada yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Emzirme esnasında bebeğinizi kolaylıkla kucağınıza alabilmenizi sağlayan ve en doğru pozisyonda kalmayı sağlayan emzirme yastıkları, her bele uygun olarak tasarlanmaktadır. Emzirme sürecinin çok daha rahat geçmesini sağlayan emzirme yastıkları, ergonomik yapısı ile sırt ve bel ağrılarınızı da azaltmaktadır.

Sponsorlu Baglantılar