Beykoz Devlet Hastanesi Randevu Alma

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Hastanede muayene olabilmek için eskisi gibi sabah erkenden gidip sıra almaya son artık internet üzerinden online olarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı vb. bilgilerinizi girerek istediğiniz saatte ve istediğiniz bölüme randevu alma dönemi başladı.
Beykoz Devlet Hastanesi nasıl randevu alabilirim?
Ssk Beykoz Devlet Hastanesi randevu nasıl alınır? Beykoz Devlet Hastanesinden nasıl randevu alabilirim?
Beykoz Devlet Hastanesinden randevu alma? gibi sorulara cevap arıyorsanız…

Yandaki kırmızı alandaki Online randevu al yazısınına tıklayarak randevu alabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun çünkü randevu sayısı çabuk bitebilmektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi’nin Tarihçesi

Hastanemiz 1955 yılında S.S.K. Dispanseri olarak hizmete başlamıştır.

1962 yılının Temmuz ayında 241 ruhsatlı yatak kapasitesiyle S.S.K. Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

1970 yılı başlarında kurumun Okmeydanı ve Göztepe Hastaneleri açılana dek Eğitim Hastanesi düzeyinde hizmet vermiştir.

1971 yılında Okmeydanı ve Göztepe Eğitim Hastanelerinin açılması ile S.S.K. Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

1985-1991 yılları arasında önce yeni poliklinik, laboratuar ve radyoloji birimleri açılmış daha sonra ünitemize ek bina ve hizmet alanlarının ilavesiyle ruhsatlı yatak sayımız 453’e çıkmıştır.

6.Ocak.2005’te kabul edilen, 19.Ocak 2005’te yürürlüğe giren 5283 sayılı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesine dair Kanun uyarınca 19.Şubat 2005’ten itibaren İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.

01 Ağustos 2009 tarihinden itibaren, Beykoz Devlet Hastanesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi tek başhekimlik altında birleştirilerek hizmetlerin Paşabahçe Devlet Hastanesi adı altında yürütülmesine” karar verilmiştir” ”PAŞABAHÇE DEVLET HASTANESİ TEPEÜSTÜ EK HİZMET BİRİMİ ”olarak hizmete devam etmektedir.

Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı’ na bağlı olarak İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi isimi ile sürdürmektedir. İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi T.C. Sağlık Mevzuatına tabidir ve bu kanun ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmaktadır. Hak sahibi olarak tanımladıklarımız, tedavi talebinde bulunan hastalar veya sahiplerini, tanı talebinde bulunan hastalar veya sahiplerini, herhangi bir nedenle sağlık kontrolü amacıyla gelen şahısları, sosyal güvenlik kurumlarını, resmi veya özel diğer kuruluş ve hastaneleri kapsamaktadır. Kalite Yönetim Sistemimiz, yukarıda sayılan hak sahiplerine odaklanarak tasarlanmıştır. Hastanemizde hastaların ve çalışanların beklentilerini daha iyi karşılayacak koşulları sağlamak için gerek altyapıya gerekse hizmet çeşitliliğine ve kalitesine yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Hastanemizde hastaların ve çalışanların beklentilerini daha iyi karşılayacak koşulları sağlamak için gerek altyapıya gerekse hizmet çeşitliliğine ve kalitesine yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER