Bir Kızı Etkilemenin Yolları Nelerdir?

  Eklenme Tarihi : 12 Ocak 2013 12:14
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Birçok erkeğin problemi kızları etkileyememek yada istediklerini kızlar karşısında da yapamamak. Öncelikle şunu belirtmek gerekirki, her erkek farklı zevklere sahip olduğu gibi kızlarda farklı zevklere, düşüncelere ve arzulara sahiptir. Her kız aynı yöntemle tavlanmaz yada bir erkekten etkilenmez. Bir kızın etkilenmediği bir tavırdan başka bir kız kolayca etkilebilir. Bu kızların huylarının ne kadar farklı olduğunu göstermektedir.

Kızların bu kadar çeşitli olmasıda erkekleri zor duruma düşürüyor. Birkaç denemede başarılı olamayan erkek sorunu kendisinde arıyor ve kendine güvensiz bir insan haline geliyor. Fakat, herkes kız aynı şeylerden mutluluk duymadığı ve etkilenmediği için başarısız olunabiliyor. Bu “o erkek hiçbir kızı etkileyemez” demek değildir. Genel anlamda kızları etkilemenin yolları kişiye göre değişsede, ortak bazı yöntemler bulunmaktadır.

Bir Kızı Etkilemenin Yolları

Bir kızı etkilemek için o kızla ilk bakışmadan, ilk buluşmaya kadar sempatik, aşırıya kaçmayan, yeri geldiğinde ciddi, yeri geldiğinde komik ve azda olsa kendini öven özelliklerde olmak gerekiyor. Kendini öven derken bu noktanın yanlış anlaşılması kızlarda empati bile yaratabilir. Övmekten kasıt, başarılı olduğunu konular hakkında ilk buluşmada kızı etkilemek adına kısa kısa bilgiler verebilirsiniz. “Bilgisayar konusunda çok iyiyim. Benden iyisi bulunamaz. Kendime rakip tanımıyorum. Şu tarihten bu yana program yazıyorum. Ülkede tekim.” gibi konuşma şekli yerine “Bilgisayarda iyi olduğumu söylerler. Birçok konuda program yazmışlığım var.” demek daha doğru olacaktır. Tabi örneği genel olarak anlaşılması açısından verdik. Başarılı olduğunuz ve karşı tarafı etkileyecek konular kişiye göre değişecektir.

Bir kızı etkilemenin yollarına devam ederken, temizlik ve bakım konusunada değinmek gerekiyor. Ne olursa olsun kızın karşısına temiz ve bakımlı çıkın. Yakışıklı olmanız şart değil. Kızların erkeklerde yakışıklık aradığı tam bir yalan. Yakışıklık bir avantaj olabilir, fakat kızı sadece sizin konuşmanız, tavırlarınız ve duruşunuz etkileyecektir.

Para herşey değil sözü çok doğru. Kızları etkilemek için zengin ve paralı olmanız gerekmiyor. Aksine paranız ve lüks eşyalarınızdan hiç bahsetmezseniz daha sempatik olursunuz. Lüks bir restoranta gitmeniz şart değil. Mütavazi bir yerde karnınızı doyuracak kadar birşeyler atıştırmanız ve hesabı kesinlikle kendiniz ödemeniz yeterli olacaktır ki ilerleyen dönemlerde simit çay bile yeterli olacaktır. Tabi paraya önem veren kızlarda vardır. Ancak, kızlar genel anlamda sevgiye önem verir ve bunun için ilişkiye başlarlar.

Bir Kızı Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Buraya kadar değindiğimiz konuları şöyle bir özetleyecek olursak; kadınları etkilemenin yolları öncelikle doğal, bakımlı, tavırlarına dikkat eden ve nerde nasıl davranmasını bilen, yeri geldiğinde eğlendiren yeri geldiğinde ciddi, karşısındaki kıza sahip çıkabilecek onu kollama isteğinde olan bir görüntü çizmek kızları etkilemek için en genel bilgilerdir. Bu bilgiler genel anlamda tüm kızların yada kadınların etkilendiği konularda verilsede bazı bayanların istekleri yada etkilenme kriterleri farklı olabiliyor. Bunun için ancak o kişiyi tanımak gerekecek.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Evrim Akın Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
HD Araba Resimleri
Whatsapp Fotoğrafları
Photoshop Fotoğrafları 2015
Full HD Duvar Kağıtları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ