Burçin Abdullah Kimdir – Resimleri – Oynadığı Diziler

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük yaşlarında oynadığı Lamia dizisiyle ün kazanan Burçin Abdullah 25 yaşına gelmiş ünlü oyunculardan biridir. 25 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Lamia dizisinde Besleme rolünü oynuyordu. Küçük bir kızın üvey babasından çektiği çileleri anlatan dizide tüm Türkiye’yi ekran başına toplayan Burçin Abdullah yıllar sonra büyüdü. Ancak, unutulsada aslında her zaman ekran karşısında olan bir stardı. Burçin Abdullah resimlerine baktığınızda Lamia dizisini izleyenler tanıyacaktır. Burçin Abdullah oynadığı diziler, Burçin Abdullah biyografisi, hayatı, Burçin Abdullah kimdir, Burçin Abdullah resimleri gibi bilgileri bulabileceğiniz haberimizde Burçin Abdullah hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Üvey baba dizisinde oynayan kız, Burçin Abdullah hangi dizilerde oynad, Burçin Abdullah kimdir, Burçin Abdullah hayatı, Burçin Abdullah fotoğrafları.

Burçin Abdullah Kimdir?

Burçin Abdullah 1987 yılında doğan 25 yaşında başarılı ve güzel oyunculardan biridir. Genç yıldız küçük yaşlarında oynadığı dizilerle tanınırken, Burçin Abdullah ismini duyanlar Lamia dizisini canlandıran küçük kızın büyüyerek ekranların sevilen isimlerinden biri olduğunu duyunca şaşırıyor. Birçok dizide oynayan Burçin Abdullah Star tv ekranlarında yayınlanan ve dönemin en çok izlenen dizisi Üvey Baba – Lamia dizisinde oynuyordu. Bursa’da dünyaya gelen Burçin Abdullah 1.63 boyunca genç ve güzel oyunculardan biri durumunda. Mavi gözleri ve kumral saçlarıyla herkesi büyüleyen Burçin Abdullah Marmara Üniversitesi’nde Üniversite eğitimini tamamladı. Amerika’da ekonomi yüksek lisansı yapan Burçin Abdullah birçok önemli projede yer aldı.

Burçin Abdullah Oynadığı Diziler

Kötü Yol Dizisi
Filiz 2012
2. Sezon Pınar 2005
Kollama Dizisi)

1. Sezon Pınar 2004
Büyük Buluşma Dizisi
Ayşe 1997
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi
1. Sezon İnci 2008
Dila Hanım Dizisi
Darmananka 2007
Kara İnci Dizisi
Üvey Baba Dizisi)

Filiz 2005
Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisi
Beşinci BoyutDizisi

2. Sezon Ayça 2011
Lamia 2000
3. Sezon Pınar 2006
Acı Günler Dizisi)

Fatma 2012
Sevdaluk Dizisi

Burçin Abdullah Resimleri – Foto Galeri

Burçin Abdullah oynadığı diziler, Burçin Abdullah resimler, Burçin Abdullah foto galeri, 2014 Burçin Abdullah, Burçin Abdullah lamia.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER