Çağatay Ulusoy Saçlarını Kestirdi – Yeni Saç Modeli

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Adını Feriha Koydum dizisiyle birlikte ünlenen Çağatay Ulusoy saçını kestirdi. Adını Feriha Koydum dizisinin yeni yayın döneminde yeni saç modeliyle oynayacak olan Çağatay Ulusoy yine bu yıl genç kızların sevgilisi olmaya devam edecek. Çağatay Ulusoy saçını Berber Şükrü Dudu’da kestirdi. Yeni saç stiliyle birlikte oldukça farklı olan Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinde yeni saç modeliyle yine çok konuşulacak.

Çağatay Ulusoy haftada 3 gün saçını kestirmek zorunda kalacak. Saçı oldukça kısa olan Çağatay Ulusoy adeta saçını kazıtmış gibi duracak. Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya’nın ayrılmasından sonra diziye yeni katılan isimlerle birlikte Adını Feriha Koydum dizisini bu yıl devam ettirecek. Reyting konusunda üzerine biraz daha iş düşen Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisini geçtiğimiz yıl kadar zirvede tutabilmek için uğraşacak.

Çağatay Ulusoy saçlarını kazıttı, Çağatay Ulusoy yeni saç stili, Çağatay Ulusoy yeni saç modeli, Çağatay Ulusoy resimleri, Çağatay Ulusoy saç modeli

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER