Canlı ve Çekici Dekorasyonlar

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Yoğun bir iş gününün ardından evine gelip rahat ve huzurlu bir nefes almak herkesin isteğidir. Evinizin dekorasyonunu daha keyifli bir hale getirmeniz evinizde vakit geçrme isteğinizi artıracaktır. Bunun için sizinle birkaç önemli ipucu paylaşıyoruz.

– Evinizin ağırlıklı rengi beyaz ise, çok belirgin bir şeyleri; örneğin merdiveni ya da pencere pervazını kırmızıya boyayarak güzel bir kontrast yakalayabilirsiniz. Ya da natural tonlarda döşemeyi tercih ettiğiniz mutfağınızda, parlak beyaz objelerle ortama ışık katabilirsiniz.

– Evinizin dikkat çekici olmasını sağlamanın tek yolu neon renkler değil. Birden fazla notr rengi bir arada kullanarak oturma odanızı canlandırabilirsiniz.

– Evinizin bir kösesindeki ufak bir bölümü; salonun köşesinde ya da merdiven altında kalan duvarı turuncuya boyayıp, etrafına kahverengi ya da eşyalarınızın rengine uyacak başka bir renkte kontur çizebilirsiniz.

canli-cekici-dekorasyonlar

– Misafir yatak odanızdaki beyaz ahşap duvarın önüne koyacağınız açık renge boyanmış ahşap bir etajer, kır evi havası yaratacaktır.

– Evinizi gençleştirmek için kırmızı, yeşil ve mavi tonlarını bir arada kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ