Carrefour Kapanıyor mu?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Söylendiği gibi Carrefour gerçekten kapanıyor mu? Fransız perakende şirketi olan Carrefour Türkiye pazarından elini çekeceğini açıkladı. Sabancı Holdingle ortak olarak kurdukları ve sürdürdükleri CarrefourSA marketler zincirini sonlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Carrefour ‘un Türkiye pazarından çekileceği söylentileri dolaşıyordu. Ancak herkes tarafından sadece dedikodu olarak görülmekte öteye gitmiyordu. Taki Carrefour CEO’su Knight Vinke yaptığı açıklamaya kadar. Carrefour CEO’su Knight Vinke Türkiye’den heran çekilebileceklerinin sinyalini verdi.

Fransız ortağı Carrefour’un çekilmesi sonucu Sabancı Holding devam edecek mi bilinmez. Ancak Carrefour’un Türkiye’den çekilmesiyle Carrefour markası son bulacağa benziyor. Geçtiğimiz günlerde ise Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul Carrefour ile masaya oturduklarını ve çoğunluk yapıya kavuşmak istediklerini belirtmişti. Bunun üzerine Carrefour hisseleri %5 artış göstermişti. Fransız ekibi Carrefour’un Türkiye’den çekilip çekilmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacaktır.

Carrefour iflas mı etti, Carrefour kapanıyor mu, Carrefour neden kapanıyor, Carrefour kapandı mı, Carrefour neden kapandı, CarrefourSa ne zaman kapanacak, Carrefour haberleri, Carrefour iflas etti mi, Carrefour çekiliyor mu, Carrefour ne olacak

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER