Damla Sönmez Kimdir? Foto Galeri

  Eklenme Tarihi : 01 Eylül 2013 12:10
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak Bir Aşk Hikayesi isimli dizide Ceylan karakterini canlandıran güzel yıldız Damla Sönmez magazin haberlerinde fazlaca yer almaya başladı. Özellikle güzelliğiyle erkeklerin ilgisini üzerine toplayan Damla Sönmez, oyunculuk bilgisiylede dizi ve filmlerde başarıyla yer alıyor. firsthaber.net Küçük yaşlardan bu yana sahip olduğu oyunculuk deneyimi ve tecrübesi sayesinde dizi ve filmlerin aranan yeni yüzlerinden biri oldu.

3 Mayıs 1987 tarihinde dünyaya gelen güzel yıldız Damla Sönmez 26 yaşında olmasına rağmen daha ufak gösteriyor ve bu sayede birçok role girebiliyor. Özellikle gençlik dizilerinin yanı sıra liseli yada benzer 18-20 li yaşlara ait tüm rollerde oynatılabiliyor. Yaşına göre ufak göstermesinin yanı sıra oyunculuk tecrübesinin oldukça fazla olması Damla Sönmez’i dizi ve filmlerin aranan ismi haline getiriyor. 2004 yılında Camdan Pabuçlar dizisinde Gülçin karakterini canlandıran Damla Sönmez ilk dizisinde 2004 yılında oynadı. 2009 yılında Bornova Bornova adlı filmiyle Altın Portakal Film Festivalinde ödül aldı. En iyi yardımcı kadın ödülünü alan Damla Sönmez 2009 yılından sonra isminden çok daha fazla söz ettirmeye başladı. Son yıllarda sadece dizi değil filmleriylede başarı elde eden Damla Sönmez ilerleyen zamanlarda çok daha tanınan bir isim olacağı ortada.

Damla Sönmez’in Oynadığı Dizi ve Filmler

Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013
Deniz Seviyesi 2013
Bir Aşk Hikayesi (dizi) 2013 (Ceylan)
Uzun Hikaye 2012 (Ayla)
Şubat (dizi) 2012 (Gelin)
Kurtuluş Son Durak 2012 (Tülay)
Türkan 2010 (Turhan)
Mahpeyker:Kösem Sultan 2010 (Kösem Sultan)
Çakal 2010 (Deniz)
Bornova Bornova 2009 (Özlem)
Kampüste Çıplak Ayaklar 2009 (Ebru)
Gece Gündüz 2008 (Pınar)
Emret Komutanım 2008 (Karamel)[3]
Fırtınalı Aşk 2007 (Melda Talay)
Sahte Prenses 2006 (Sedef)
Şarkılar Susmasın 2006 (Aycan)
Kapıları Açmak 2005 (Gülşen)
Omuz Omuza 2004 (Pelin)
Camdan Pabuçlar 2004 (Gülçin)

Damla Sönmez Fotoğrafları – Foto Galeri

Damla Sönmez Kimdir?

Damla Sönmez, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda 2 yıl keman eğitimi ve 1 yılda piyano dalında öğrenim görerek müzik konusunda eğitim aldı. Damla Sönmez, St. Joseph Lisesi’ni bitirdi. Sonrasında ise Fransa’da Paris Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne devam ederek eğitimini tamamlamak isteyen Damla Sönmez, yaklaşık 10 yıldır dizi ve filmlerde rol alıyor ve 26 yaşında olmasına rağmen küçük yaşlarda başladığı oyunculuğa tecrübe kazanarak devam ediyor.

Damla Sönmez resimleri, Damla Sönmez oynadığı diziler, damla sönmez oynadığı filmler, damla sönmez hayatı, damla sönmez kimdir

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Miley Cyrus Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ