Direksiyon Dersi ve Sürücü Eğitimi

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Direksiyon dersi veren eğitim firmamız bünyesinde bayan direksiyon hocaları da bulundurmaktayız. Bayan direksiyon eğitmenlerinin tercih edilmesini ise; direksiyon derslerinde daha rahat davranmak, bayan olursa kendimi çok daha rahat hissederim gibi düşünceler, bir tek bayan hoca eşliğinde çalışmak isterim erkek eğitmen hocalar ile rahat çalışamam gibi düşünceye sahip olanlara bayan eğitmenler il düz vites ve otomatik vites direksiyon dersi vermekteyiz.

Bilmeniz gerekiyor ki özel direksiyon dersi alırken deneyimli ve bilgili direksiyon eğitmen hocalarının seçilmesi gerekiyor. Her mesleğin içinde olduğu gibi tecrübeli eğitmenler her yerde aranmaktadır. Firmamızın kadrosunda bulunan direksiyon dersi hocaları en az 10 yıl tecrübeleri olan ve ileri seviyede araç kullanım bilgisine sahip olan kişiler olmaktadır. Size verecek olduğumu direksiyon derslerimiz hızlı öğretim programlarıyla kıs sürede hazırlanır ve uygulamaya başlarsınız.

İsteyen sürücü adayları ise kendi araçları ile eğitim alma şansına sahiptir. Bizden alacağınız ilk derslerin kendinizi geliştirene kadar kurs aracında alınması gerekiyor. Çünkü direksiyon eğitmen hocamız sizin araca hakimiyetinizi görecek ve daha sonra eğitimler de seviye atladıktan sonra ancak kendi araçlarınız ile özel direksiyon dersleri alabilirsiniz.

253170_6hl4qdvc1jk2q7gsfwbuzncdi1

Elbette ki ilk olarak trafiğin çok daha müsait olduğu alanları kullanarak kendinizi geliştireceksiniz.. Daha sonrasında ise direksiyon hocalarımızın onayı halinde ve yanınız da en az bir direksiyon eğitmen hocası bulunmak şartıyla sizi bölgenin çeşitli kalabalık ve yoğun trafik bölgelerine çıkartıyoruz. Burada ilk önce direksiyon eğitmeni aracı kullanıyor ve siz onu izleyerek aracı nasıl kullandığınızı gözlemliyor aynı zamanda size gerekli bilgileri sunuyor.

Daha sonrasında ise siz direksiyona geçiyorsunuz ve eğitmenimiz eşliğinde korkuyor olduğunuz yoğun ve akıcı trafik bölgesinde deneme ve test sürüşleri yapıyorsunuz. Bu sayede kendinize olan güveniniz ve azminiz yerine gelmektedir. Unutmayın ki iyi bir direksiyon eğitimi almak hem sizin için hem yanınızda ki sevdikleriniz için hem de diğer araç kullanımı gerçekleştiren sürücüler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kendinize ve karşınızda ki insanlara gerekli saygıyı, özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Edecek olursanız sadece siz değil bir çok  insanın üzülmesi söz konusu olacaktır.

www.direksiyonmerkezi.net yirmi bir yılı aşkın süredir verdiği direksiyon dersi sayesinde trafiğe yüzlerce sürücü yetiştirerek çıkarmıştır.Eğitim konusu asla hafife alınamayacak bir konudur.Bizden  eğitim almak için lütfen 0212 5456667 numaralı telefonlardan randevu alınız.

 

Sponsorlu Baglantılar

Diğer Haberler
REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER