Ev Aksesuarları Dekorasyonunuzu Geliştirin

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır aynı aksesuarlarla dekore ettiğiniz evinizde artık farklı fikirler arayışına mı girdiniz? Evinizdeki küçük bir yer içinde farklı fikirler üretmek için çaba mı sarf ediyorsunuz? O halde işe düşünmekle başlayın.

Aksesuar almadan önce evinizi gözünüzün önüne getirin ve hangisi veya hangileri daha hoş olur diye düşünün.

Ev aksesuar fikirleri herkes için ayrı bir fikir yürütme ile devam eder. Bizler sizler için güzel aksesuar fikirleri sunmaya çalıştık…

Yemek masanızı dekore ederken siyah beyaz kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Siyah beyaz kontrastı hem ağır bir hava verirken hem de şık görünecektir. Beyaz rengin katacağı asilliği unutmayalım.

ev-aksesuarlariyle-evinizi-susleyin

Evinizi süslerken kombinasyonlara dikkat etmelisiniz. Kombine olmadığı zaman bir tarafı farklı bir tarafı ayrı bir biçimde olur. Hepimiz profesyonel bir dizayn’cı olmadığımız için, deneme yanılma yöntemiyle ve göze nasıl geliyor diye bakarak kombine edeceğiz.

Aksesuarlarınızın şekilleri odanızın ağırlıklı şekillerine zıt olursa süslediğiniz köşe daha dikkat çekici olabilir ve daha güzel görünebilir. Örneğin yuvarlak şekillerin ağırlıklı olduğu odanıza üçgen aksesuarlar koyabilirsiniz. Daire şekli ile üçgen şekli sıkça kullanılan şekil kombinasyonlarından biridir.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ