Fox Tv Spikeri Özge Uzun

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Fox Tv son günlerde spikerleriyle çok konuşuluyor. Özellikle güzel bayan spikerlerle izlenme oranını arttıran Fox Tv birbirinden güzel bayan spikerlere sahip. Bunlardan biride Özge Uzun olup özellikle erkek izleyici kitlesini arttıran bir spiker. Fox Tv’de birçok programı bulunan Özge Uzun özellikle haber spikerliği yapmaktadır.

Fox Tv’de zaman zaman akşam haberlerinide sunan Özge Uzun bacak dekoltesi ve mini etekleriylede çok konuşuluyor. Bu konuda eşinin bile herhangi birşey görmediğini gayet normal bir etek boyunun olduğunu söyleyen Özge Uzun katıldığı programlarda da etek konusunda isyanını dile getiriyor. Eşinin bile bir gariplik göremediğini söyleyen Özge Uzun frikik konusunda herkesde yanlış kanı var. Frikiğin ne olduğunu bilmiyorlar, diyerek isyan etti. Özge Uzun daha önceden birçok kanalda çalıştığını ancak mini etek giyip bacak dekoltesi verdiğinde tanındığını kabul etti. Nasip böylemiş diyerek daha önceden spikerliğiyle ön plana çıkamayan Özge Uzun bacakları sayesinde Fox Tv’nin en çok sevilen spikeri oldu. Mini etek fotoğrafı koyup frikik diyenleri anlamıyorum diyen Özge Uzun insanlar frikiğin anlamını yanlış kullanıyor, dedi. 5 cm kısa etek giyerek izlenme oranını arttırmanın iyi şeylere vesile olduğunu söyleyen Özge Uzun bacak ve göğüs dekolteli sunumlara devam edeceğinide sözlerine ekledi. Özge Uzun Fox Tv Spikeri olarak haber sunumlarına yine güzel kıyafetleri ve mini etekleriyle devam edecek.

Fox Tv Spikeri Özge Uzun Resimleri – Foto Galeri 2012

Özge Uzun’un Güzel Program Sunumlarından Biri

fox tv spikerleri, Özge Uzun mini etek, Özge Uzun resimleri, Özge Uzun fox tv, Özge Uzun spiker, Özge Uzun görüntüleri, Özge Uzun resim galeri, Özge Uzun galeri, Özge Uzun fotoğrafları, Özge Uzun fox tv sunumu, Özge Uzun haberleri, Özge Uzun evli mi, Özge Uzun boyu, Özge Uzun frikik resimler, fox tv de program yapan spikerler, fox spikerleri, fox Özge Uzun

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER