Gözde Çığacı Kimdir? – Kuzey Güney Dizisi Oyuncu Resimleri

   2018 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kuzey Güney dizisiyle birlikte çıkış yakalayan ve ünlenen Gözde Çığacı Kuzey Güney dizisinde yeni sezonda yer almayan Ali karakterinin sevgilisi rolünde oynuyor. Kuzey Güney dizisinde yeni sezonda da yer alan Gözde Çığacı 1991 doğumlu ve 56 kilo civarındadır. 1,72 boya sahip Gözde Çığacı Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisidir. Kuzey Güney dizisi dışında Muhteşem Yüzyıl, Sen De Gitme, Ana Yüreği gibi dizilerde de oynamaktadır. Gitar ve Mandolin gibi enstürmanları kullanabilen Gözde Çığacı iyi bir oyuncu olduğunu Kuzey Güney dizisinde kanıtladı.

Henüz oyunculuk hayatının başında olan Gözde Çığacı daha 21 yaşında olmakla birlikte Kuzey Güney dizisi sonrası daha önemli projelerde de oynayabileceğini gösterdi. Black Listt’e verdiği pozlarla herkesi büyüleyen Gözde Çığacı facebook ve twitter sayfalarında da oldukça fazla konuşuluyor.

Genç ve güzel oyuncu Gözde Çığacı Kuzey Güney dizisinde Ali’nin sevgilisi rolünü başarıyla devam ettiriyor. Dizide hostes olarak iş hayatını sürdüren Gözde Çığacı, Kuzey’in en yakın arkadaşı Ali’nin sevgilisi olduğu için Kuzey’lede yakın ilişkiler kuruyor.

Önümüzdeki günlerde de Kuzey Güney dizisinde önemli roller alacağı gözüken Gözde Çığacı Black Listt’e verdiği pozlarla hayranlarını birkez daha kendine hayran bıraktı.

Gözde Çığacı olarak internette aradığınız Gözde Çığacı magazin, Gözde Çığacı frikik yada Gözde Çığacı dekolte vb. sonuçlar bulamıyorsunuz. Buda Gözde Çığacı’nın sadece işine odaklandığı ve reklam yapmak yerine oyunculuğuyla ilerlemek istediğini göstermektedir.

Gözde Çığacı facebook ve twitter gibi sosyal medyalarda da sevilen isimlerden biri oldu. Kuzey Güney dizisinin sevimli, güzel ve seksi oyuncusu Gözde Çığacı güzelliğiyle dizide gözleri üzerine topluyor.

Sponsorlu Baglantılar