Hakan Ural ve Melisa Ural Baba Kız Öpüşmesi

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde Hakan Ural asansörde Sibel Can’dan olan kızı Melisa Ural ile dudak dudağa öpüştü. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf twitter ve facebook gibi paylaşım sitelerinde çok konuşuldu. Türk örf ve adetlerine uygunsuz olan bu davranış sosyal medyada birçok kişi tarafından kınandı. Bazı kişiler tarafından ise ilginç yorumlara sahne oldu.

Babası Hakan Ural’la dudak dudağa adeta sevgilisi gibi öpüşen Melisa Ural’la ilgili baba Hakan Ural açıklama yaptı. “Kızımı öperimde koklarımda” sözleriyle kendini savunan baba Hakan Ural, “Bu insanların başka işi gücü yok mu?” diyerek yapılan yorumları eleştirdiği gibi yaptığının normal olduğunu savundu. Bununla birlikte neden bu şekilde poz verdikleri ise belli olmayan baba Hakan Ural ve Kızı Melisa Ural için reklam amaçlı yapılan birşey olduğuda iddialar arasında.

Hakan Ural ve Melisa Ural Baba Kız Öpüşmesi ile ilgili Twitter Yorumları

erol köse ‏@drerolkose

Melisa Ural kaç yaşında olsa da Hakan/Sibel’in minik kızıdır.Baba-kız aşkı olgusunu bilmeyen ve o şevkatli öpücüğe mana çıkaran rahatsızdır!

Hafif Kız ‏@Kiztatlisi

Hakan Ural’la kızı Melisa’nın dudaktan öpüşmesi sadece hava civadır, Bakın biz Amerika’lıyız pozları. BENCE OLMAZ

Ceren Akpınar ‏@cerenakpinarr

Melisa ural’ın yaptıgı cok itici bence

damla duru ‏@su_dduru

Kim ne derse desin baba ile kız – anne ile oğul öpüşmesini yadırgamıyorum,yanlış bulmuyorum.Hakan – Melisa Ural’da konsept çok hatalı.

Olcay Aslan ‏@OlcaayAslan

Melisa Ural babasi Hakan Ural’la dudaktan opusurken fotograf cekinmis ve bunu gayet dogal oldugunu sadece baba kiz sevgisi oldugunu soylemis

sibel can kızı öpüşme, baba kız öpüşmesi, melisa ural kimdir, sibel canın kızı öpüşüyor, hakan ural kızıyla öpüştü, hakan ural öpüşme, hakan ural melisa ural resimleri

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER