Havalar Ne Zaman Isınacak? Hava Durumu

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Haziran ayına girdiğimiz şu günlerde havalar bir ısınıyor bir soğuyor. Peki ne zaman havalar ısınacak? Yaz ne zaman tam olarak gelecek? Bu haberimizde yazı bekleyenlere sıcak bir haber var. Müjde niteliğinde olan bu haberimiz sıcak havaların ve yazın o güzel günlerinin geleceğine ilişkin. Evet yanlış duymadınız hafta sonundan itibaren yağışlı ve soğuk havalar tamamen etkisini kaybederken, yerini sıcak havalara bırakacak. Hava durumu özellikle denize gitmek isteyenleri yakından ilgilendiriyor.

Sıcaklıklar Ne Zaman Artacak?

Haziran ayına girmemize rağmen yağmurlu havalar bir türlü bitmemişti. Özellikle son 2 hafta yağmur, gök gürültüsü ve kapalı havanın herkesi mutsuz ettiği aşikardı. Neyseki bu durum uzun sürmeyecek ve hafta sonu hava durumu değişecek. 9-10 Haziran Cumartesi Pazar gününden itibaren hava sıcaklığı Türkiye’nin tüm illerinde 8 derece ile 12 derece arasında artacak. Marmara Bölgesi ve Ege Bölge’sinin bazı kesimlerinde sıcaklık yarından itibaren 8-12 derece artışa geçecekken diğer bölgelerde hafta sonundan itibaren sıcaklık artışları hissedilecek.

Hava nasıl olacak, sıcaklık ne zaman artacak, yaz ne zaman gelececk, kış ayları ne zaman biteceki yağmur ne zaman bitecek, şiddetli fırtına.

Sponsorlu Baglantılar