İş Ayakkabısında Bir Öncü Marka; Ema Ayakkabı

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

İş Güvenlik ayakkabısı, işçi botu üretiminde adından sıklıkla bahsettiren Ema Ayakkabı sektörde 26 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Yenilikçiliği, kaliteye verdiği önem, müşterilerine karşı hoş görülü oluşu ve üretimden dağıtıma kadar tüm işlerini elektronik ortamda yapmasıyla fark yaratan Ema Ayakkabı, dünya standartlarına uygun normlarla üretimini gerçekleştirerek gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında adını duyurmayı başarmış, uzman ekibinin ve yılların verdiği tecrübeyle iş güvenlik ayakkabısı üretiminde ses getirmiştir.

İşçi ayak sağlığını göz önünde bulundurularak üretilen iş güvenlik ayakkabılarında farklı çeşitler bulanmaktadır. İşçi ayakkabıyı seçerken tam olarak ayak kalıbına uydurmalı ve çalıştığı ortamın şartlarını göz önünde bulundurmalıdır. Ema Ayakkabıya göre rahat bir iş sürecinin en önemli ayrıntıları bunlardır.

Üretimin geçekleştirildiği başlıca ayakkabı kategorileri şunlardır;

 • HAFİF İŞ AYAKKABISI; Üzerinde bulunan delikler sayesinde hava alan ayakkabı terlemeyi önleyerek kötü kokuların doğmasını engelleri.
 • YAZLIK İŞ AYAKKABISI: Dayanıklı taban özelliği ve üzerindeki delikler sayesinde yaz mevsiminin en çok tercih edilen iş güvenlik ayakkabısıdır.
 • KIŞLIK İŞ AYAKKABISI: Ağır hava şartlarına uygun, kaymaz tabanlı su geçirmez kış ayakkabıları ve botlar sayesinde iş yapmak çok daha güvenlidir.
 • ELEKTRİKÇİ AYAKKABISI: Çelik burunlu su geçirmeyen ve kaymaz özelliğine sahip bu ayakkabı TSE Belgesi garantilidir.
 • KOMPOZİT BURUN İŞ AYAKKABISI: Tam koruma özelliği ve üstün dirençli oluşu sayesinde ağır sanayi işlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Genelde siyah renkte ayakkabı üretimi tercih eden Ema Ayakkabı bünyesinde farklı renkte iş ayakkabıları bulmakta mümkün. Spor ayakkabıyı andıran modellerin arasında hafif iş ayakkabısı özelliğine sahip ayakkabılarda bulunmaktadır.

Başlıca Çok Satan İş Güvenlik Ayakkabıları;

 • Kompozit Burun İş Ayakkabıları
 • Style
 • Tay
 • Rock
 • Esprit
 • Teide

 

Yıllık 700.000 çift ayakkabı üreterek az zamanda çok iş başarmayı hedefleyen Ema Ayakkabı bünyesinde müşteri memnuniyeti birincil vazifedir. Güler yüzlü ekibi sayesinde müşterilerinin ilgiyle takip ederek alışveriş yaptığı Ema Ayakkabı üretimini gerçekleştirdiği tüm iş güvenlik ayakkabısı ürünlerinin garantisini verir ve olası herhangi bir problemde koşulsuz şartsız müşteri haklılığını savunur.

Müşteriler Ema Ayakkabı mağazalarına uğrayarak ayakkabıları inceleyebilir, isteğe göre internet üzerinden online alışveriş gerçekleştirebilirler. Ayrıca web sitesindeki blog yazılarını okuyarak iş güvenlik ayakkabısı modelleri ve Ema Ayakkabı markası hakkındaki gerekli bilgileri edinebilirler. Ayrıca müşterilerine bayilik sağlayan Ema Ayakkabı kaliteyi sonuna kadar hissetmenizde önemli rol oynar.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER