Justin Bieber Türk Kızları Ter Kokuyor Dedi mi?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

justin-bieber-turk-kizlari-ter-kokuyor-dedi-miGeçtiğimiz günlerde Türkiye’ye konser vermek için gelen Justin Bieber olay yarattı. Öncelikle ülkeye giriş yaparken gizli girmek için pasaportunu göstermemek için elinden geleni yapan Justin Bieber’ın korumaları basın mensuplarına şemsiye ile saldırmıştı. Dün ise vereceği konsere 2 saat geç gelen Justin Bieber konsere gelen seyirciler tarafından yuhalandı. Bir süre sonra konserine başlayan Justin Bieber için sahneye oyuncak atıldı. Sahneye oyuncak atılması üzerine sahneyi terk eden Justin Bieber bir süre sonra tekrar dönerek konserine devam etti.

Justin Bieber Türkiye’de Konser Verdi

19 yaşındaki Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber için konser alanına gelen kızlar öğle saatlerinde yerini aldı. Ağırlığı kızlardan oluşan konser izleyicilerinin akşam saatlerine doğru yani konserin başlamasına az bir süre kala trafiği durma noktasına getirdiği öğrenildi. Konserin başlama saatinden 2 saat sonra sahneye çıkan Justin Bieber yuhlandı. Bunun sonucunda sahneyi terk eden Justin Bieber tekrar gelerek konserine başladı. Ardından sahneye atılan oyuncak yine ünlü şarkıcıyı öfkelendirdi. Justin Bieber sahneyi terk etti ve bir süre kuliste bekleyerek bu olayın tekrarlanması durumunda sahne almayacağını dile getirerek tekrar sahneye çıktı ve konserine devam etti. Özellikle kız hayranları için muhteşem bir gece yaşatan Justin Bieber Dünya turnesinin Türkiye ayağını tamamladı. Justin Bieber gitmeden önce Twitter adresinden bir Tweet attığı iddaa edildi ki bu tweet tüm hayranlarını üzdü. İddaa öncelikle Erol Köse’den geldi. Erol Köse Justin Bieber’ın Türk kızlarının terk koktuğunu söyleyen bir tweet attığını ve hemen sildiğini söyledi. Ancak, durum bir sözlük şakasından ibaretti. Sözlük kurbanı olan Erol Köse’nin yanı sıra birçok Tv programı ve haber siteleri bu olaya inanarak Justin Bieber’ın Türk kızlarının ter koktuğu konusunda haber yaptı. Sözlük kullanıcıları tarafından yapılan sahte haber video ise sosyal medyada halen dolaşıyor. İşte o video;

Justin Bieber Türk Kızları Ter Kokuyor Haber Videosu

Justin Bieber Türk Kızları Ter Kokuyor Dedi mi?

Sözlük yazarlarının hazırladığı bu sahte haberi hazırlama sebepleri olarak ise Türk kızlarının Justin Bieber hayranlığının aşırı olduğu ve bu durumda düşebilecekleri halleri göstermek için böyle bir haber ortaya attıklarını, kızların bu isimlere bu kadar hayranlık göstermemeleri gerektiğini düşündükleri için bu haberi yaptıklarını söylüyorlar. Justin Bieber Türk kızlarına ter kokuyor demedi. Ancak, bu komik haberde güzel bir anı olarak kalacak gibi görünüyor.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER