Kar Ne Zaman gelecek?

  Eklenme Tarihi : 09 Aralık 2011 20:27
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Yazın erken bitmesi ve kış aylarına girmemizle birlikte öğrenciler başta olmak üzere herkesin aklında kar ne zaman yağacak sorusu vardı. Geçtiğimiz günlerde hava durumu raporlarına baktığımızda kar yağacağı meteroloji tarafından bildirilmişti. Dün Türkiye’nin birçok kesmine kar yağdı. Kar yağışı olmayan şehir ve bölgelerde ise Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan verilere göre kar yağışı olacağı anlaşılıyor.

Kuzey ve uzeybatı yönlerinden özellikle karayel’den şiddetli rüzgar beklenildiği uyarısı yapıldı. Batı karadeniz, Güney Ege ve Batı Akdeniz’de kısa süreli ve kuvvetli fırtına eseceği belirtildi. Yaşanacak olumsuz olaylara karşı vatandaşların tedbirlerini almaları ve dikkat etmelerini istiyoruz.

Hangi İllerde Kar Yağacak?

Yozgat, Bolu, Bilecik, Bursa Eskişehir, Ankara ve birçok ilde şiddetli kar yağışı var. Kar yağışının yaşanmadığı nadir şehirlerden Antalya’da ise şimdilik sadece rüzgar beklendiği bildirildi.

Bolu’da bugün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı D100 karayolunun kapanmasına neden oldu. Yaşam şartlarını olumsuz etkileyen kar yağışı 08 – 09 Aralık 2011 tarihlerinde şiddetli olarak start almış gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul ve birçok büyük şehirde kar yağışı olabilir.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Miley Cyrus Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ