Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

  Eklenme Tarihi : 27 Eylül 2012 16:11
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kredi veren neredeyse her banka kefil, gelir belgesi yada teminat istiyor. Bu durumda herhangi bir sigortalı işte çalışmayan, kefili olmayan yada teminat gösterebilecek herhangi bir varlığı bulunmayanlar kredi alamıyor. Ancak, istisnalar günümüzde mümkün. Yani kefilsiz, gelir belgesiz, teminatsız kredi almak mümkün. Bunun için bazı bankaların bazı şartları bulunmaktadır. Bu şartları sağlamanız halinde kredi alabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Borç ödemek için ihtiyaç kredisi, araba almak için otomobil kredisi, ev almak için ev kredisi yada benzeri kredilere çeşitli sebeplerle ihtiyaç duyabilirsiniz. Kredi almak gerektiğinde bankalara ihtiyaç duyarak kredi başvurusunda bulunuyor, fakat genellikle olumsuz cevap alıyor olabilirsiniz. Bu durumu tersine çevirmek mümkün. Özellikle öğrenci, çalışmayan yada ev hanımları için kredi almak oldukça zor bir durum haline gelmiş. Ancak, kefilsiz gelir belgesiz kredi almak sizin içinde mümkün.

Gelir Belgesi ile Kredi Almak

Kredi almak için yapılması gereken öncelikle geçmiş dönemlerde kredi alınmışsa kredi taksitlerinin tam zamanında ödenmiş olması, kredi kartı varsa en az asgari ödemelerin tarih geçmeden yapılmış olması gerekiyor. Hiç kredi kartı kullanmayan bir kişinin gelir belgesi yada kefil göstermeden kredi alması zor olsada, kredi kartı bulunan kişilerin kredi alabilmek için puanı daha yüksek olacağından şansı daha fazla olmaktadır. Kefilsiz gelir belgesiz kredi alabilmek mümkün. Bunlardan birine örnek vermek gerekirse Denizbank’ın ihtiyaç kredisi. Telefon yada internet aracılığıylada yapabileceğiniz ön başvuruyla alabileceğiniz kredi miktarını öğrenebiliyorsunuz. Denizbank sizden kefil istemiyor, kredi vermek için teminat göstermenizide istemiyor, çalıştığınıza yada geliriniz olduğuna dair gelir belgeside istemiyor. İstediği tek şey telefon yada internet aracılığıyla TC. kimlik numaranızı yazarak ön başvuru yapmanız. Ön başvuru sonrası banka size alabileceğiniz kredi miktarını söyledikten sonra, telefonunuzda yazan kredi miktarını alabilmek için herhangi bir Denizbank şubesine Nüfus cüzdanı, adres ve isminizde 1 adet fatura ve mesai saatleri içerisinde bu şekilde giderek kredinizi hemen alabilirsiniz. Kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bu banka diğer bankalara oranla daha yüksek faiz oranı uyguluyor. Ancak, bu gayet normal. Risk yüksek olunca faiz oranıda biraz fazla olabiliyor. Kredinizi gelir belgesiz alarak kullanabilir ve taksitleri ödeyerek rahatça kredinizi tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ