Kirli Damacana Suyu Satan Firmalar 2. Liste

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz günlerde kirli damacana suyu satan firmalardan 5 ‘i açıklanmıştı. Halk tarafından yapılan yorumlarda kirli damacana suyu satan firmaların 40 üzerinde olması ancak yapılan açıklamalarda sadeec 5 firmanın ifşa edilmesi şaşkınlık yaratmıştı. Bugün 2. bir liste açıklandı ve bu firmalarında kirli damacana suyu sattığı söylendi.

Kirli Damacana Suyu Satan Firmalar 2. Liste

“Gençsu”, “Karlık Madran”, “Alka Madran”, “İvriz Su”, “Beysu”, “EDK Lara”, “Hünkar”, “Revan”, “Buzdağ”, “Kardelen”, “İdeal”, “Hazar Vox Nida”, “Bahçeayran”, “Esensu Özayran”, “Kabalak” gibi firmalarında kirli damacana suyu sattıkları Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. Böylece kirli damacana suyu satan firmaların sayısı 15 ‘i bulmuş oldu.

Yaklaşık olarak 55 firmadan 46 firmanın kirli damacana suyu sattığı söylenmişti. Sağlık Bakanlığı tarafından ilk yapılan açıklamada kirli damacana suyu satan firmalar sadece 5 isim şeklinde olunca, ikinci bir liste yayınlanarak bugün Sağlık bakanlığı tarafından kirli damacana suyu satan firma sayısı 15 ‘e çıkarıldı. Vatandaş yinede huzursuz. İlk olarak firma sayısının 46 olması ve denetimlerde sadece 15 firmanın isminin verilmesi damacana su kullanan halkı telaşlandırmaya devam ediyor. Vatandaşlar Sağlık Bakanlığından yeni bir denetim yapılması ve tüm kirli damacana suyu satan firmaların açıklanması için isteklerde bulunuyor.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER