Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

  Eklenme Tarihi : 16 Şubat 2014 12:02
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Kızların erkekleri etkilemek istediği kadar erkeklerde kızları etkilemek istiyor. Özellikle bu konuda erkeklerin işi oldukça zor. Çünkü, kızlar erkeklere oranla daha detaycı ve daha fazla özellik arayan taraf olmaktadır. Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır? konusuna değineceğiz. Fakat, konuya girmeden önce her kızın farklı özelliklerde olduğu ve hoşlandığı erkek tipide bu oranda değişebildiğini unutmamak gerekir. Bu yüzden kızları genelleme yaparak tek bir tip erkeklerden hoşlanır diyemeyiz. Ancak, yinede her kızın hoşlandığı ve hoşlanmadığı bazı tavır ve hareketler bulunmaktadır.

Kızlar Hangi Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Kızlar, öncelikle kendine özel stili olan erkeklerden hoşlanmaktadır. Bu gibi tarzıylada olabileceği gibi konuşma, duruş, tavır vb. şekillerde de olabilmektedir. Kızlar genellikle kaba erkeklerden hoşlanmadıklarını söylerler. Fakat, sert erkeklerinde kendilerine göre bir stil takındığını düşünerek bu erkeklerde ilgilerini çeker. Bunun gibi size özel stil ve tavırlar yaratabilirseniz ilk aşamada kızların ilgisini çekebilirsiniz.

Gelecek Umutları Kızları Düşündürür

Kızlar gelecekten bahseden erkeklerden hoşlanır. Başaramayacak olsanız bile büyük hayalleriniz olduğunu ve gelecekte yapmak istedikleriniz hakkında bilgiler vermeniz kızları etkileyebilir. Kızlar yaşayamadığı şeyler için hayal kurmayı sever. Deniz kıyısında güzel bir ev sahibi olmak istediğinizi, hafta sonları eşiniz ve çocuklarınızla güzel günler geçirmenin sizin için en büyük hayaliniz olduğunu düşünmeniz gibi gelecekle ilgili planlarınızı anlatmanız kızların ilgisini çekebilir.

kizlar-hangi-erkeklerden-hoslanir

Cesaretli Erkekler Her Zaman Kızların İlgisinden Kaçmamıştır

Cesaret ve yüreklilik kızların ilgisini çeken en büyük etkenlerden biri olmaktadır. Cesaretten kastımız 10 kişilik bir maganda grubunun arasına girerek kavga etmeniz değildir. Cesaretli olduğunuzu göstermenin birçok yolu var. Beklemediği bir anda 100 kişilik bir topluluğun önüne çıkarak konuşmanızda bir cesaret örneğin olabilir yada denize düşen birini hiç kimse yardım etmezken sizin atlayarak kurtarmaya çalışmanız vb. aklınıza birçok cesaret örneği davranış gelebilir.

Temiz ve Bakımlı Olmak Şart

Bakımlı ve temiz erkekler kızların daha fazla ilgisini çekmektedir. Kendine bakmayan erkekten hoşlanan kız sayısı oldukça azdır. Ancak, bakımlı olmak tek başına yeterli olmasada kızların sizden hoşlanması içini ilk ve önemli aşamalardan biridir. Saçlarınız, tırnak bakımı, diş temizliği, kıyafetlerinizin temizliği ve ütüsü hatta ayakkabılarınız bile kızların dikkatinden kaçmayacaktır.

kizlarin-hoslandigi-erkekler

Her Zaman Tamam Demeyin

Eğer bir kızın sizden hoşlanmasını istiyorsanız, her isteğine evet demeyin. Bir süre sonra karşınızdaki kız sizin çekici bulmayacaktır. Kızlar basit bir ilişki yaşamak istediklerini söyleselerde, ilişkilerinde her zaman karmaşıklığı sever ve yeri geldiğinde erkekle kavga etmeyi tercih ederler. Kulağa ilk geldiğinde saçma gibi görünsede, kızların tavırları arasında bunun gibi anlam veremeyeceğiniz birçok tavır olabilir. Bir anda size trip atmasına anlam veremezsiniz. Fakat, sizden ilgi beklediğini gösteren bir tavır içinde olduğu bir gerçektir.

Yeteri Kadar İlgi Kızları Etkilemektedir

Kızlar ilgiye bayılır. Kendisine ilgi gösteren erkeklere bayılırlar. Ancak, bu sevgili olabileceğini yada sizden fiziksel anlamda da hoşlandığı kanısına varmanıza neden olmasın. Kimi kızlar hoşlandığı erkeklerden ilgi görmek isterken, kimi kızlar ise ego tatmini için herkesin ilgisini elinde tutmak isteyebilir. Yinede, bir kıza yaklaşmak yada bir sürede olsa elinizde tutmak için ilgili davranabilirsiniz. Sorunlarını halletmeye çalışmak, ödevlerinde yardımcı olmak, iş ortamında iseniz yardım etmek, sık sık nasıl olduğunu sormak gibi tavırlar ilgi gösterdiğinizi anlamasına yeterli olacaktır. Fakat, aşırı ilgi göstermeninde sizi basit duruma düşüreceğini ve sizden sıkılabileceğini unutmayın.

kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır,
kızların hoşlandığı erkek tipleri,
kızların hoşlandığı erkekler nasıldır.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ