KOÇ Burcu 11 Mart 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

oglak-burcu-7-martSevgili Koç burçları saat 04:39 itibariyle Balık ve Başak zıt burçları içinde oluşabilecek Dolunay tüm burçlar açısından güne damgasını vurmaktadır. Bu sorunun oluşumunda sizlere etkisi dikkat edilmesi ihtiyaçta bulunulan noktaları beraberce tarayalım. Dolunay hasat süresi geldiğinden bir durumun geldiği son aşamayı göstermesi açısından son aşama önemlidir. Aslen lüzumlu denge sağlanması halinde bu oluşumu güce dönüştürmek mümkündür. Sizler açısından ilk olarak iş yaşamınızın gündelik temposu doğrusu emek harcama hayatınız, iş çevrenizde yaşanabilecek gelişmelerin simgesi olabilir. Sorumluluklarınız fazlasıyla ağır gelebilir. Bugünlerde üst konumda bulunan kişiler istekleri mevzusunda diretici davranabilirler. Sistemin iyi bir halde işlemesi için düzenlemelerde bulunabilirler. Detaylı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Patronlarınızla ilişkinize dikkat etmeniz lazımdır. Ağır ve bunaltan işlerin fazlalığı, başkalarıyla iyi idame zorunluluğu tüm bunlar ön planda olabilir.

Organik olarak bu yoğunluk sizler için bunaltıcı olabilir. Ancak ne yapmış olup edip başarmak durumundasınızdır. Öteki yandan kendinizi dinlemeye, istediğiniz şeklinde hareket etmeye engel durumlar oluşabilir. Yaşamın güzel ve keyifli yanlarından ziyade sorumlulukların ağır basması söz mevzusu olduğundan en azından bu hafta süresince daha dikkatli hareket etmeniz faydalıdır. Beraber çalıştığınız insanlarla lütfen iyi geçinmeye çalışınız. Oluşabilecek değişimlerin itimat duygunuzu sarsmasına izin vermeyiniz. Bu durumların sistemin yenilenmesi ve tam olarak yerine oturması adına oluştuğunu biliniz. İçinde bulunduğunuz koşullara gönüllü bir halde uyum sağlayınız. İsyan duygusundan uzak durunuz ve kendinize olan inancınızı muhafaza ediniz. Fiziki anlamda olabilecek bitkinlik, keyifsizlik şeklinde durumlarda beslenmenize itina gösteriniz, kendinizin ve ailenizin sağlığıyla ilgili mevzularda daha dikkatli hareket ediniz. Ani ve sinirli tepkilerden uzak durunuz.

Dikkat: Saat 07:49-20:47 içinde Ay gezegeni boşlukta yer alacaktır. Dolunaya birlikte rol alan bu oluşum gün boyu emek harcama hayatınızla ilgili mevzularda son aşama sakin, ılımlı ve hoşgörülü hareket etmenizi gerektiricidir. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar almayınız. Beklemede kalınız. Olabilecek gerginliklerde soğukkanlı davranmaya çalışınız.

KOÇ Burcu 11 Mart 2015 Yorumları,
11 Mart 2015 KOÇ burcu yorumu,
2015-03-11 KOÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER