Kombi Servis Bakımı Petek Temizleme

   2018 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde dünya genelinde artık insanlar mutfak ocaklarında, banyolarında su ısıtmalarında, kalorifer peteklerini ısıtmalarında tercihen doğalgazı kullanmaktadırlar. Doğalgaz kullanımını genellikle kombi üzerinden yapan kişiler kombinin düzenli bakımlarını yaptırmak zorundadır. Çünkü bakımı yapılmazsa sorunlar olur ve evinizin tüm ihtiyaçları nerdeyse kombi üzerinden sağlanmaktadır. Petek temizliği için kombinizin üzerinde bulunan iletişim numaralarıyla yapabilirsiniz.
Mutfağınızda bulunan ocakların çalışmasını sağlayan doğalgaz kesilmesi sonucunda sizlerde evlerinizde yemek hazırlayamaz ya da başka bir şey yapamazsınız. Bunların olmaması için kombinizi kullanmayı öğrenmeli ve bakımlarını bilmelisiniz. Petek temizliği numaranızı almanız gerekmektedir. Kombi servisini aradığınız zaman sıkıntılarınızdan iletişimle ya da gelen servis elemanı sayesinde kurtulabilirsiniz. Ülkemizde sıkça karşılaşabildiğimiz sorunlardan bir tanesi olan kombi arızaları herkesin başına gelebilecek bir durumdur.

Bulunduğunuz şehrin en yakın Kombi arıza bölümüne bildirdiğiniz sıkıntılar o gün itibariyle çözüme kavuşma ihtimali çok yüksektir. Evlerinizde bulunan kombilerin bakımlarını kombi servis ağı iletişim numarasıyla arayarak iletişim sağlayın ve kombinizin sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak verin. Düzenli yapılmayan kombi bakımlarında sorunların olması çok muhtemeldir. Bir kış günü eğer kombiniz arıza verdiği zaman kombi servis elemanı gelene kadar soğuktan hasta olma durumunuz dahi olabilir. Hem bu sıkıntılara karışmamak için hem de böyle bir olayın başınıza gelmemesi için kombi hakkında her şeyi bilmeniz ya da kombi servis numarasını bilmeniz gerekmektedir. Eğer evinizde bulunan kombinizin üzerindeki servis numarası sıkıntıya girmişse o numarayı bulup oraya yazmanız ya da numarayı kaydetmelisiniz.
Telefon:
+90 544 230 8889
Web Sitemiz
petektemizligi.web.tr

Sponsorlu Baglantılar
Diğer Haberler