KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

  Eklenme Tarihi : 18 Şubat 2012 16:47
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir iş kurmak isteyen ancak sermaye bulamayanlara kol kanat olan ve uygun koşullara gerekli krediyi sağlayan KOSGEB 2012 yılında da başvuru almaya devam ediyor. Kendini işinizin patronu olmak istiyor ve gerekli fikir ve bilgiye sahibim diyorsanız KOSGEB kredilerinden yararlanabilirsiniz.

KOSGEB Kredisi Almak

Kısa sürede oldukça fazla başvuru alan KOSGEB tüm başvuruları değelendirmeye çalışıyor. Verdiği kredilerle ülkede istihdamada katkıda bulunan KOSGEB ‘in verilen kredileri geri ödeme şartlarıda oldukça uygun. Sizde kendi işinizi kurmak ve patron olmak istiyorsanız KOSGEB kredilerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kosgeb.gov.tr adresinden yani KOSGEB’in resmi internet sitesinden online başvuru yapmanız gerekmektedir. Veri tabanına kayıt olduktan sonra istenen belgeler ile KOSGEB’e müracaat etmeniz gerekiyor. 23 banka ile anlaşması bulunan KOSGEB’ten kredi almak için bu bankalardan birine başvurup KOSGEB kredisi almak istiyorum dediğinizde de size yardımcı olacaklardır.

KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır?

KOSGEB kredileri iş kurmak isteyen ancak gerekli sermayeyi bulamayanları için uygun kredi koşullarını sunuyor ve Türkiye’de iş imkanınında artmasına yardımcı oluyor. Oldukça uygun ve avantajlı olan KOSGEB kredisini almadan öncede kurmak istediğiniz iş hakkında gerekli araştırmaları yaparak kar ve zarar analizi yapmalısınız. Aynı zamanda kuracağınız işin ekonomi ve tutarlılığı ölçelerek, uygun yerden dükkan kiralamanız gerekmektedir. Son olarak şunu söylemekte yarar var iş kuracağım diyerek farklı işlemleriniz için KOSGEB kredilerine başvuramazsınız. Çünkü, KOSGEB krediyi verdikten sonra sizi yalnız bırakmıyor ve sürekli yanınızda oluyor. Gerekli belgeleride sizden her zaman istiyor.

KOSGEB kredi başvuruları,
KOSGEB ücretleri,
KOSGEB sermaye almak,
KOSGEB nedir.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Miley Cyrus Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ