Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Almak

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Okmeydanı Ağız ve Diş hastanesinden randevu almak konusunda sıkıntı çekenler için birkaç adımda nasıl randevu alınabileceğini ve Okmeydan diş hastanesinde tedavi görmek için neler gerektiğine haberimizde yer vereceğiz. Diş bakımı yaptırmak, diş ağrısı, diş eti sorunları, diş çektirme vb. problemler konusunda en ünlü hastanelerden biri olan Okmeydanı diş hastanesinden randevu alarak sigortalılar ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Fakat, 2014 yılında diş muayene ve tetkikleri için ücret alınacağı belirtilmişti. Bu yüzden 2014 yılında sigortalılarında diş bakımları, diş muaynesi, dolgu, diş temizletme vb. konularda yüzde olarak fark ödemesi bekleniyor.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Almak

Okmeydanı ağız ve diş hastanesinden randevu almak için online randevu sistemi mhrs.gov.tr adresine girerekte randevu alabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu sistemi MHRS’den saat 00:00’dan itibaren randevuların sıfırlanmasıyla randevunuzu alabilirsiniz. Genellikle ilk birkaç saat içerisinde randevular dolmaktadır. Bu yüzden 00:00 ‘dan itibaren ekran karşısında bulunmakta yarar var. Merkezi Hekim Randevu sisteminde Cuma ve Cumartesi geceleri randevular yenilenmektedir. Pazar gecesi saat 00:00’dan itibaren Perşembe gecesiyle birlikte toplamda 5 gün boyunca randevular alınabilmektedir. Ayrıca Alo Randevu hattı 182 ‘yi arayarakta 7 gün 24 saat boyunca randevu alabilirsiniz. Okmeydanı diş hastanesinden bu şekilde randevularınızı alarak ilk muayanenizi olabilir yada sonraki kontrolleriniz için randevularınızı alabilirsiniz.

okmeydani-dis-hastanesi-randevu-almak

Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesi Yan Dal Randevu Alma

Okmeydanı diş hastanesinden Periodontoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Endodonti, Protez Kliği gibi bölümlerden randevu almak için ayrı bir telefon hattını kullanmanız gerekiyor. 0212 320 10 46 ve 0212 320 10 47 telefon numaralarını kullanarak Yan Dal için randevu alabileceğiniz gibi Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesinin resmi internet sitesine girerekte Yan Dal için randevu alabilirsiniz. Yan Dal randevuları saat 17:00’dan itibaren saat 24:00’a kadar alınabilmektedir. Telefon hattında yoğunluk olsada, gün içinde Periodontoloji, Ağız ve Çene Cerrahisi, Endodonti, Protez kliniklerinden randevu alınabilmektedir.

Sponsorlu Baglantılar