Orhan Pamuk Sevgilisi Kimdir?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Orhan Pamuk ilişkisi, orhan pamuk sözleri, orhan pamuk şiirleri, orhan pamuğun yeni kitabı, orhan pamuk kitapları, orhan pamuk’un sevgilisi kim, orhan pamuk hayatı, orhan pamuk sevgilisi

Nobel ödül sahibi Türk yazarlarından Orhan Pamuk sevgilisi ile görüntülendi. Orhan Pamuk’un sevgilisinin kim olduğu merak konusuydu. Yeni sevgilisini sonunda deşifre eden Pamuk ressam Karolin Fişekçi ile birlikte New York’ta görüldü.

Orhan Pamuuk, 2006 yılında nobel ödülünü almıştı. Orhan Pamuk artık roman kitaplarından ziyade özel hayatıyla konuşularak gündemde kalıyor. Daha önce Kiran Desai ile birlikte olan Orhan Pamuk sevgilisi ile birlikte tatil yaparken yakalanmıştı. Kiran Desai’ye aşık olduğu söyleyen Orhan Pamuk’un kısa sürede ilişkisinin bittiği ve ressam Karolin Fişekçi ile birlikte olduğu görüldü.

orhan-pamuk-yeni-aski

Orhan Pamuk, Halen New York Columbia Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta olduğu için bu şehirde yaşamakta vaktinin büyük kısmını burda geçirmektedir. New York Colombus Circle Alışveriş Merkezi’nde sevgilisi Karolin Fişekçi ile fotoğrafları çekilen Pamuk durumdan habersizdi.

Dünyanın en seksi sanatçısı olarak gösterdiği ressam Karolin Fişekçi’yle birlikte olan Orhan Pamuk’un yakında yeni kitabını çıkaracığı söyleniyor.

Orhan Pamukla el ele görüntülenen Fişekçi “Beraber misiniz? İlişkiniz var mı? Birlikte misiniz?” sorularına öyle bir cevap verdi ki topu Orhan Pamuğa atarak ilişkilerini doğrular gibiydi.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER