Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon Yeni Oyuncularıyla Başlıyor

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Geçtiğimiz 2 yılı oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi bu yıl yine dopdolu geliyor. Dizide Osman Karakteri büyüyüp genç delikanlı olarak devam ederken, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yeni bölümlerine ait ilk fragman yayınlandı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi 2012-2013 sezonu için hazırlıklarını tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni bölümleriyle eylül ayından itibaren kanal d ekranlarında tekrar başlıyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde birçok yeni oyuncu ve yeni karakter yer alıyor.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon 1. Fragmanı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon Yeni Osman

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon yeni bölümlerinde 10 yıl ileri gidilmesiyle Osman 16 yaşlarında liseli bir delikanlı oluyor. Buda Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezonunda Küçük Osman karakterini farklı bir oyuncunun oynaması anlamına geliyor. Resimde gördüğünüz sürpriz oyuncu Cemile’nin oğlu Osman Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezonu Osmanı olarak yeni bölümlerde yer alacak.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon fragmanları, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. sezon ne zaman, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ne zaman başlayacak, 2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon 1. fragmanı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 3. Sezon yeni oyuncular, Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni Osmanı kim oynuyor

 

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER