Pereira: Sorun Nani’de Değil Kulübünde

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Nani transferiyle ilgili ülkesinde açıklamalar yaptı. Görüşmelerin henüz sonuçlanmadığını söyleyen Pereira, sorunun oyuncudan değil Manchester United’dan kaynaklandığını ima etti.

Vitor Pereira, Nani ile görüşmelerin henüz sonuçlanmadığına dikkat çekerek sorunun futbolcudan değil kulübü Manchestar United’den kaynaklandığını ima etti.

“NANI’Yİ TAKIMDA GÖRMEK İSTİYORUM”

Fenerbahçe’nin Portekizli yeni hocası Pereira, ülkesinde RTP televizyonuna yaptığı açıklamada, Nani’nin Fenerbahçe’nin ilgilendiği çok kaliteli bir oyuncu olduğuna işaret ederek çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki sezon bu futbolcuyu takımda görmek istediğini söyledi.

pereira-sorun-nani-de-degil-kulubunde-7446860_x_986_o[1]

NANI İTİRAFI

Gazetecilerin sorunun nerede olduğu konusundaki bir soruya ise Manchester United’ı işaret eden Vitor Pereira ” Bakalım ne olacak” cevabı vererek Fenerbahçe ile İngiliz kulübü arasında kıran kırana bir pazarlığın yapıldığı sinyali verdi. Nani’de geçtiğimiz günlerde Portekiz basınına yaptığı bir açıklamada transfer sorununun çözülmekte olduğunu ve tatile çıkacağını belirtmişti.

Sponsorlu Baglantılar