Rihanna Büyükbabasına Yazdığı Mektubuyla Duygulandırdı

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, bir dünya yıldızı olmasının en büyük sebebinin büyükbabası olduğunu duyurdu. Sosyal medyadan duygu dolu bir mektup kaleme alan Rihanna, büyükbabasına övgüler yağdırırken, ailesinin geçmişine dair bazı şaşırtıcı detaylar da anlattı.

GENÇ YAŞTA GELEN BAŞARI, BARBADOS’TAN BİR DÜNYA STARI

1988 doğumlu güzel ve yetenekli şarkıcı Rihanna için, bir 3. dünya ülkesinde doğarak hızla yükselmesi sosyologların bile araştırma konuları arasına girmişti. ABD’li prodüktör, Beyonce’un eşi Jay-Z tarafından keşfedilmesi ile adını duyuran sanatçı, hızlı çıkış yapmakla kalmayıp her geçen yıl kendisini parlatmıştı. İlerleyen yıllarda ise 22 Bilboard Müzik ödülü, 8 tane Grammy, 8 American Music Awards ödülü toplayarak listeleri alt üst etmişti.

AİLE VEFASI BİLEN BİR YILDIZ

Sosyal medyada 45 milyon gibi rekor bir takipçi sayısına sahip Rihanna, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor. Paylaşımlarında ailesini ne kadar önemsediği ise gözlerden kaçmıyor. Sık sık ailesi ile fotoğraflarını paylaşan 28 yaşındaki yıldız, özellikle pazar sabahlarını büyükbabası ve annesiyle geçirmeyi seviyor.

aile-vefasi-bilen-bir-dunya-yildizi-herkesi_x_8931103_3211_z11

‘VÂR OLMA SEBEBİM’

‘Geminin kaptanı büyükbabam’ diyerek mektubuna başlayan Rihanna, ‘Kendisinden sonra gelen 4 nesilin ilhamı ve var olma sebebi’ ifadelerini kullandı.

RIHANNA’YI RIHANNA YAPAN O GÜN

İşte Rihanna’nın büyükbabasına mektubu:

“17 yaşındaki babaannem Dolly ile tanışmandan ve bir kasa mangosunu satın almandan sadece 61 yıl geçti. Böylece günün geri kalan saatleri çalışmak zorunda kalmayacak ve zamanını seninle geçirebilecekti! Barbados’ta çalışmakta olduğun gemi o gün seni Guayana’da bırakmıştı. Tanrıya o gün için şükrediyorum. O gün her şeyin başlangıcıydı. Bütün varlığım, varoluşum tamamiyle o güne dayanıyor. Senin güçlü duruşun, aşkın, disiplinin, duaların, espiri anlayışın ve inatçılığın senin hakkında sevdiğimiz sadece birkaç şeyden birisi. Bize cennetten gönderilmiş koruyucu bir meleksin. Seni tüm kalbimle seviyorum ve tanrıya şükrediyorum ki, Tanrı canına kıymayarak seni 88. yaşına kadar getirdi. Doğum günün kutlu olsun”

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ