Spiker Gülay Özdem Resimleri

  Eklenme Tarihi : 10 Temmuz 2012 20:22
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Gülay özdem fox, gülay özdem kimdir, gülay özdem video izle, gülay özdem twitter, gülay ödem kaç yaşında, facebook adresi, gülay özdem sunucu spiker fox tv

Fox tv ekranlarının güzel spikeri Gülay Özdem herkesi büyülemeye devam ediyor. Daha önce birçok kanalda görev aldıktan sonra Fox tvye geçen haber programlarının yanı sıra Gece isimli programın sunuculuğunu yapan Gülay Özdem giydiği kıyafetlerle herkesi büyülüyor. Konuşmalarının yanı sıra giydiği mini eteklerlede bilinen Gülay Özdem özellikle Gece programıyla oldukça sevildi. Programa aldığı konuklarla hergün farklı bir konu işleyen Gülay Özdem programa genellikle siyah uzun elbisesi ve bacak dekoltesiyle çıkıyor.

Sesi ve becerilerinin yanı sıra vücut güzelliğinide başarılı bir şekilde kullanan Gülay Özdem daha önceden yaptığı röportajda mini etek giymek cesaret ister taşıyabilen neden giymesin demişti. Gülay Özdem Gece programlarında minisi bacaklarıyla özellikle erkek izleyicilerin başını döndürüyor. Bu sayede Fox Tv’yede izleyici kazandıran Gülay Özdem oldukça başarılı bir sunum yaparak programın izlenmesinide sağlıyor. Gülay Özdem ise internet siteleri ve mailler aracılığıyla güzel sözler söylenmekle birlikte evlenme teklifleride yapılmakta olup, Gülay Özdem ise bu ilgiden mutlu olduğu görülüyor.

Gülay Özdem Fotoğrafları

Gülay özdem bacak, gülay özdem kimdir, gülay özdem frikik, fox tv spikerleri, fox tv sunucusu, fox tv spiker.

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Evrim Akın Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
HD Araba Resimleri
Whatsapp Fotoğrafları
Photoshop Fotoğrafları 2015
Full HD Duvar Kağıtları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ