Tipobet Giriş

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm güvenlik önlemlerini alan Tipobet, öncelikle adres paylaşımlarında bulunuyor. Bu sayede sahte sitelerden uzak durmanız esas alınır. Güvenlik açısından duyurulan adresleri dikkate almak ve giriş yapmak gerekir. Neticesinde ise:

  • Türkçe olan bahis ile oyun alanlarına göz atılabilir.
  • Türkçe destek hattından yardım almanız uzun sürmez.
  • En yeni promosyonlardan anında haberdar olmanız sağlanır.

Tipobet giriş yapanlara başta ödemelerle alakalı olarak duyurularını sergiler. Haricinde bonus paylaşımları ile adından söz ettirmekte. Örneğin üyelik, çevrim şartsız yatırım ve kayıp fırsatlarından haberdar olursunuz. Başta duyurulara arkasından şartlara göz atanlar fırsatları anında elde edecektir.

Tipobet Giriş Adresi Neden Değişti?

Giriş adresleri engellenen kaçak siteler bu alanda değişikliğe gidiyor. Tipobet Curacao yasalarına bağlı olarak hizmet veren kaçak siteler arasında. Bu duruma bağlı olarak:

-Engeller: Başta adres engelleri boy gösterir ve giriş yapmanız mümkün olmaz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu engelleri adres üzerinden gerçekleşir. Bu nedenle adres değişikliğine yer verilir.

-Yeni Adres: Değişen adrese ilişkin bildirimlere, duyurulara ve linklere yer vermesi işinizi kolay hale getirir. Gerek üyelerin gerekse hesap açmak isteyenlerin haberdar olmasına özen gösterilir. Bu şekilde:

  • Hesabı olanlar anında oturum açabilir.
  • Hesabı olmayanlar kayıt işlemlerine başvurabilir.

Kayıt olanlara hoş geldin bonusu verilecektir. %100 oranından hesaplanan promosyon için ilk yatırım dikkate alınır. En fazla da 365 TL’ye kadar hesabınıza tanımlanır.

Sponsorlu Baglantılar
Diğer Haberler