Uzun Elbise Modelleri

   2018 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Tesettürlü bayanlarda şıklığı oluşturan elbise modelleri zarif görüntüsü ile de dikkat çekmektedir. Uzun elbise modelleri şıklığı kadar oldukça da kullanışlıdır. Elbiselerin göğüs kısmında elbiselerde kullanılan desenler ve işlemeler yer almaktadır. Uzun elbise modelleri günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Uzun elbise modellerinin kol, etek kısımlarında da şık detaylar yer almaktadır.

Popüler Elbiseler

Püsküllü kar yağdı elbise modelleri de uzun yapıları ile oldukça kullanışlıdır. Bebe yaka elbiselerin yaka kısmında taşlı detaylar da mevcuttur. Uzun elbise modelleri tesettürlü bayanların zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tesettür elbiselerin kol ve etek kısımlarında dantelli yapılar mevcuttur. Göğüs kısımlarında elbise ile aynı renklerde bağcıklar kullanılmaktadır.

Sezonun Trendi Elbise

 Elbiselerin üzerine gelindiğinde 38-48 beden arasında seçenekler sitemizde yer alıyor. Uzun elbise modellerinde desenler modern görünümü ile de dikkat çekmektedir. Dantelli, güpürlü elbiseler de bayanlarca yoğun olarak tercih ediliyor. Balık sırtı, kuyruklu elbise modellerinde mor, mavi, lacivert renkler tercih edilmektedir. 2017 senesinde popüler modelleri www.markatesettur.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantılar