Volkan Demirel ile Burak Yılmaz Kavga etti mi?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Romanya maçı hazırlıklarını sürdüren Türkiye A milli takımıyla ilgili sabah saatlerinde bomba gibi bir haber düştü. İddiaya göre Volkan Demirel ile Burak Yılmaz bilinmeyen bir sebepten tartışmışlar ve bu tartışmanın sonucunda kavga etmişlerdi. Volkan Demirel ile Burak Yılmaz kavgası sonucu Volkan Demirel, Burak Yılmaz’ın burnunu kırmış ve Türkiye A milli takımında tadsız olaylar yaşanmış.

Volkan Demirel ile Burak Yılmaz Kavga etti mi?

Tüm bu iddialara yanıtı Volkan Demirel ve Burak Yılmaz cevap verdi. 2 oyuncuda twitter hesaplarından beraber omuz omuza oldukları bir fotoğraf paylaşarak paylaştı ve iddiaların yalan olduğunu kanıtladı. Volkan Demirel, “Ben ve Burak Nasil Omuz Omuza Verdiysek, Tum TURKIYE Omuz Omuza Verip Romanya Karsisinda Milli Takimi, Takim Ayirmadan Desteklemeli..” şeklinde konuştu ve paylaştıkları resim ile kavga etmediklerini dost olduklarını ve iddiaların gerçek olmadığını gösterdi.

Volkan Demirel ile Burak Yılmaz Omuz Omuza Fotoğrafları

Volkan Demirel ile Burak Yılmaz kavga etti mi yada tartıştı mı bilinmez. Ama Türkiye A milli takım kadrosunda yer alan 2 oyuncunun kısa sürede barıştıkları ve dışarıya küs olmadıklarını göstermek istedikleri ortada. Romanya maçı öncesi tadsız bir olay yaşanmaması Türkiye açısından oldukça önemliydi.

Sponsorlu Baglantılar