YAY Burcu 16 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

oglak-burcu-7-mart15 Temmuz 2015 Çarşamba Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yay burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Yay, keyifli insanların burcudur yay ama ne yazık ki bir süredir keyifsiz olaylar içinde kaldınız. Bugün hoşunuza gidecek olumlu gelişmeler olabilir. Sözler sizi mutlu edecektir. Anlaşma zemini yakalayabileceksiniz. Eğer bir iş konusu ise bir iki gün bekleyiniz aksi taktirde başlatacağınız her iş kısa ömürlü olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Uzun vadeli iş veya planlarınızı etkileyebilecek rastlantısal ya da az rastlanır türden olaylara açık günlerdesiniz. Günlük burç yorumları Neyse ki, sürprizlere her zaman açık bir burca mensupsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Evi, aileyi, yaşadığımız yeri veya ülkemizi ilgilendiren konular ön planda. Saldırgan ve öfkeli kişiler, kontrol dışı hareketler, ani hareketler veya beklenmedik tepkiler söz konusu olabilir. Özellikle ev, gayrimenkul başlıklı konular, ülke veya aileyle ilgili konularda ani gelişmeler gündeme gelebilir veya biz beklenmedik tepkiler verebiliriz. Akrabalardan gelecek haberlere alışılmadık yanıtlar verme olasılığımız da yüksek. Mars Pluton karşıtlığı olan zamanlarda, birkaç gün için, tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta da fayda vardır, patlayıcı etkiler devreye girebilir. Öğle saatleri başta olmak üzere, gün geneli ve birkaç gün boyunca, temkinli, kontrollü davranmamızda ve sakinliğimizi korumamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızın verdiği gerginlikten dolayı arkadaşlarınızla gergin anlar yaşayabilirsiniz. Fark edemediğiniz koşullar nedeniyle kayıplar yaşayabilirsiniz. Kolektif olaylara yönelip, kabullenme içine girebilirsiniz. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sağlınızı göz ardı etmeyin.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Seyahat sırasında tanışacağınız kişilerle aranızda duygusal ilişkiler başlayabilir. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. Katıldığınız davetlerde önleyemediğiniz elektriksek çekimler oluşacak ve kısa süren maceralar yaşama riski her zaman kapınızı çalacaktır.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bir alacak verecek meseleniz varsa eğer, bugün bu konuyu açığa kavuşturmak, bekleneni talep etmek için elverişli bir gün değil. Malı kıymetli olan kişiler bugün ellerindekini sizinle paylaşmayı tercih etmeyebilirler.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinize ve evinizle ilgili düzenlemelere vakit ayırabilir, akşam saatlerinde sevdiklerinizle ev ortamında huzurlu ve mutlu etkinlikler düzenleyerek, pozitif bir gün geçirebilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kartınız Barış… Müthiş fiziksel enerjiniz var. Hayatınızı eğlenmek ve güldürmek için yönlendiriyorsunuz adeta. Bugün dost çevreniz sizinle olmaktan büyük keyif alacaklar.
15 Temmuz 2015 Çarşamba Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

YAY Burcu 16 Temmuz 2015 Yorumları,
16 Temmuz 2015 YAY burcu yorumu,
2015-07-16 YAY burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER