YENGEÇ Burcu 16 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

oglak-burcu-7-mart15 Temmuz 2015 Çarşamba Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumları bugün neler söylüyor? 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? İşte burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları:

Sevgili Yengeç, Jüpiter’in burcunuza verdiği olumlu etki sizin bolluk bereket ve sevgi içinde hareket etmenizi sağlayacaktır. Her türlü sözleri verebilir anlaşmalara imza atabilirsiniz. Mutluluğunuz daha da artacaktır. Keyifli eğlenceli ve kazançlı bir devre. Mutlu olmanız için yeterli olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Hürriyet Yorumu

Ani karşılaşmalar, ilhamlar veya eşzamanlı olaylar dikkat gerektiriyor. Günlük burç yorumları Bir süredir devam eden içinden çıkılması zor bir durumu çözmenizi sağlayacak ipuçları kendini gösterebilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Evi, aileyi, yaşadığımız yeri veya ülkemizi ilgilendiren konular ön planda. Saldırgan ve öfkeli kişiler, kontrol dışı hareketler, ani hareketler veya beklenmedik tepkiler söz konusu olabilir. Özellikle ev, gayrimenkul başlıklı konular, ülke veya aileyle ilgili konularda ani gelişmeler gündeme gelebilir veya biz beklenmedik tepkiler verebiliriz. Akrabalardan gelecek haberlere alışılmadık yanıtlar verme olasılığımız da yüksek. Mars Pluton karşıtlığı olan zamanlarda, birkaç gün için, tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta da fayda vardır, patlayıcı etkiler devreye girebilir. Öğle saatleri başta olmak üzere, gün geneli ve birkaç gün boyunca, temkinli, kontrollü davranmamızda ve sakinliğimizi korumamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Milliyet Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak imkanlarınız olacak. Bedene ait konuları ihmal etmeyin. Sorumlu olduğunuz konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Hassasiyetiniz olan konularda tartışmalar çıkabilir. Sabırlı olmaya özen gösterin
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Sabah Yorumu

Kariyerli ve kaliteli ilişkiler sizi bekliyor. Bir yanda romantik, diğer yanda başarı isteği içinde olacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Vatan Yorumu

Bugün hırçın ve kavgacı bir imaj sergilemekten özellikle kaçının. Sıradan bir cevabınız bile hırçınlık olarak algılanabilir diğer insanlar tarafından. Size karşı saldırıya geçmeye hazır kişilerin ekmeğine yağ sürmeyin.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Radikal Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim, basın yayın ve yurtdışı bağlantılı işlerinizi tamamlayabilir, partneriniz ve dostlarınızla keyifli bir iletişim kurarak, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.Pozitif haberler alabileceğiniz bir gündesiniz.
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Takvim Yorumu

Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bu güç enerjinizde ve fikirlerinizde egemen olacak. Rakiplerinize gözdağı veriyorsunuz. Doğal davranın.
15 Temmuz 2015 Çarşamba Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

YENGEÇ Burcu 16 Temmuz 2015 Yorumları,
16 Temmuz 2015 YENGEÇ burcu yorumu,
2015-07-16 YENGEÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER