YENGEÇ Burcu 21 Temmuz 2015 Burç Yorumları

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

oglak-burcu-7-mart Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Beklemediğiniz durumlar olabilir ve ani değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz. Ayrıca siz de davranışlarınız ile çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz. Farklı konular ve marjinal kişiler dikkatinizi çekebilir ancak tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve hem kendinizi, hem de çevrenizi yenilemek isteyebilirsiniz. Ancak önemsediğiniz kişiler ve ciddiye aldığınız konular sizi tedbirli davranmanızı sağlayacak. Bu arada güçlü kişileri karşınıza almayın ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili önce gereken araştırmayı yapın. Bugün heyecanlı ve atak bir tavır içinde olabilirsiniz. Aslında hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Yengeç Burcu Genel Durum

Uzun süredir olmasını dilediğiniz bir olayın yaklaşmakta olduğunun işaretlerini görebilirsiniz. Şaşırmayın ve bu olaydan en büyük faydayı sağlayabilmek için hazırlanın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, içinizde, doğrudan cebinize giren gelirlerle ilgili endişeler olabilir. Bunlar üzerinde boş yere zihin yoruyor olabilirsiniz. Derin düşünceler için birkaç gün daha bekleyin.
Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Kendinizi sınırlamayı bırakmalı, rahatlamalı ve yaratıcılığınızın sizi nereye kadar götürebileceğini test etmelisiniz. Günlük burç Aşk hayatınız veya yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz her tür iş gezegenler tarafından destekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başak burcundaki Ay’ın Pluton ve Mars’la olumlu açıları, tatil sonrası ilk günde kendimizi dinamik hissedebileceğimiz, otorite konumundaki kişilerle olumlu diyaloglar kurabileceğimiz, yapmamız gereken işleri rahatlıkla tamamlayabileceğimiz bir günde olduğumuza dikkat çekiyor. Güçlü hissedebiliriz, özgüvenimiz yerinde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İş hayatınızda geleceğinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bugün sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde paylaşımda bulunmak için arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi fazlasıyla cesaretli hissedeceğiniz zamanlar var. Çalışma hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.
Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız. Aklınıza takılan pürüzler sizi sıkmamalı. Olayları abartmadan regüle etmelisiniz. Pratik düşünceleriniz bazılarını rahatsız edebilir.
Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün açık sözlü ve hazır cevap olacaksınız. Bu durum söylemeye bir türlü cesaret edemediğiniz şeyleri dile getirmek için ideal olabilir. Durumu abartıp patavatsızlık boyutuna taşımamalı ve doğruları kırıcı olmadan söylemeli.
Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.
Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız hayal… Maddi açıdan rahatlama içerisindesiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve bu gerek size gerekse sizden yardım bekleyen insanlara çok yardımcı oluyor.
Günlük burç yorumları. 20 Temmuz 2015 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 20 Temmuz 2015 Pazartesi günlük burç yorumu.

YENGEÇ Burcu 21 Temmuz 2015 Yorumları,
21 Temmuz 2015 YENGEÇ burcu yorumu,
2015-07-21 YENGEÇ burcu yorumları

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
İvana Sert Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Eva Mendes Yeni Fotoğrafları
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER