Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün izle 13.10.2012

  Eklenme Tarihi : 16 Ekim 2012 14:56
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında hareketleriyle herkesi şaşırtan ve güldüren Yusuf tüm Türkiye’de meşhur oldu. Konuşması ve davranışlarıyla herkesi güldüren minik Yusuf muhteşem performansıyla tüm seyircileri çoşturdu. Tam adı Yusuf Baran Aygün olan Yetenek Sizsize ayrı bir tad getiren Yusuf önce Acun Ilıcalı’ya sataştı.

Artık başlayabilir miyim? diyen Yusuf Jennifer Lopez ve Hadise hayranı olduğunu söyledi. Jenifer Lopez ve Pitbull birlikte söyledikleri ve tüm dünyada sevilen parçası On The Floor şarkısını söyledi. Şarkıyı hem söyleyen hemde dans eden Yusuf Hülya Avşar’dan öpücük almayıda ihmal etmedi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün Videosu

Önce Hülya Avşar’dan evet alan Yusuf Baran “Acun bey sizde benim için evet diyecek misiniz?” dedikten sonra salonda aldığı reaksiyon ardından Sergen Yalçın’ada aynı şekilde sorduktan sonra 3 evet alarak bir üst tura başarıyla çıkmayı başardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün performansı, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf seyret, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf videosu, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf 13 ekim 2012

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Full HD Duvar Kağıtları
Genç Kızlar için Full HD Arkaplanları
Gonca Vuslateri Kimdir? Fotoğrafları
En Yeni Kristen Stewart Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ