ABD Başkanı Donald Trump: Gayet İyi Olduğumu Düşünüyorum

   2023 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Koronavirüse yakalandıktan sonra tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılan ABD Başkanı Donald Trump, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Trump yayınladığı mesajda “Gayet iyi olduğumu düşünüyorum” dedi.

Koronavirüs salgını süreci boyunca yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen ABD Başkanı Donald Trump, geçen gün kendisinin ve eşi Melenia Trump’ın koronavirüs test sonucunun pozitif olduğunu açıkladı. Kendilerini karantinaya aldıklarını duyuran Trump, tedbir amaçlı olarak Walter Reed Askeri Hastanesine götürüldü.

“HER ŞEYİN YOLUNDA OLDUĞUNDAN EMİN OLACAĞIZ”

Kendisine destek verenler için teşekkür mesajı yayınlayan Trump, “Walter Reed Askeri Hastanesine gidiyorum. Gayet iyi olduğumu düşünüyorum ama her şeyin yolunda olduğundan emin olacağız” dedi.

“DESTEĞİNİZİ UNUTMAYACAĞIM”

Eşi Melenia Trump’ın da sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Trump, “Herkese çok teşekkür ederim, desteğinizi unutmayacağım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beyaz Saray’da iki önemli ismin de koronavirüse yakalandığı aktarıldı. Trump’ın seçim kampanyasının başındaki isim olan Bill Stepien ve eski Beyaz Saray danışmanı Kellyanne Conway de koronavirüse yakalandı.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ