Adana'da Babasıyla Kavga Edip Sokağa Çıkan Genç, Cezayı Yedi

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Adana Yüreğir ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde de evde babasıyla kavga edip 3 arkadaşıyla birlikte sokağa çıkan şahıs, Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından durduruldu.
Sokağa izni olmadan ya da bir geçerli sebebi olmadan çıktığı anlaşılan 4 kişiyi terör ekipleri bekletip ceza yazması için polis merkezi ekiplerine haber verdi.
CEZAYI UMURSAMADIĞINI SÖYLEDİ
Bu arada şahısların başında da sokakta görev alan özel harekat polisleri bekledi. Evde durmaktan sıkıldığını ve babasıyla kavga ettiği için sokağa çıktığını söyleyen kişinin cezayı da umursamadığını belirtmesi dikkat çekti.

Bir süre sonra polis merkezi ekiplerinin gelmesiyle, Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 282. maddesi maddesi gereğince şahıslara, 789’ar lira idari para cezası verildi. Şahıslar daha sonrada polis merkezi tarafından evlerine götürüldü.
Adana’da babasıyla kavga edip sokağa çıkan genç, cezayı yedi
EKMEK ALMAYA GİTTİĞİNİ SÖYLEYENLER KONTROL EDİLDİ
Öte yandan Seyhan ilçesine bağlı Obalar Caddesinde de çevik kuvvet polisleri önlem alıp bütün araçları durdurdu. Ayrıca ekmek almaya gelen vatandaşların da ekmek alıp almadığı kontrol edildi. Sokağa çıkan bir çocuğun ise polisleri görünce koşarak evine kaçtığı görüldü.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ