Yaza Uygun Yemek Odası Dekorasyonu

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Havaların ısınmaya başladığı bugünlerde, yemek odanıza da sıcak etkiler katmaya ne dersiniz?

İşte 5 öneri…

– İşe duvardan başlayın. Duvarlarınızın rengini açık renge boyayın. Zaten açık renk duvarlarınız var ise yaz mevsiminin çiçeklerinden oluşan sticker’lar ile duvarda size özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Desenli duvar kağıtları da işinizi kolaylaştırabilir.

– Ahşap ve beyaz tonlardaki renklerin ön planda olduğu bir mobilya takımı seçin. Var olan mobilyalarınızı da açık renklere boyatmak ve hasır aksesuarlar ile zenginleştirmek de aynı etkiyi yaratacaktır…

– Aydınlatma olarak tepeden masa üstüne doğru olan aydınlatmaları seçin. Tarz olarak ise yaz mevsimine uygun abajur stili, renkli desenli aydınlatmalar ya da fener şeklindeki avizeleri tercih edebilirsiniz.

yaza-uygun-dekorasyon-secenekleri

– Aksesuar olarak ise ahşap ve renkli süsler bu konsept için en uygun olanlarıdır. Tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

– Duvarınıza iç açıcı bir tablo seçin. Asacağınız iç açıcı bir doğa resmi ile de yaza uygun yemek odanızı tamamlamış olacaksınız.

Bu detaylardan sonra geriye kalan yemek takımlarınız ile sofra düzeninizi de ahşap – hasır – beyaz üçlüsünden oluşturmanız; bu yazlık stilin misafirlerinizin gözlerini kamaştıracağından emin olabilirsiniz…

Sponsorlu Baglantılar

REKLAMLAR
GÜZELLER GALERİSİ
Jessie J Fotoğrafları
REKLAMLAR
GALERİ
Yaşam Stilli Resimler Masaüstü Fotoğrafları
Yaşamdan Masaüstü Dekstop Fotoğrafları
Doğa Manzara Fotoğrafları 2016
Karışık Masaüstü Fotoğrafları
REKLAMLAR
POPÜLER HABERLER
GAZETE MANŞETLERİ