Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir? Fotoğrafları

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Show TV’nin iddialı moda programı Bu Tarz Benim’in ilk sezonunda sona geliniyor. Finale sayılı günler kala İşte Benim Stilim’de heeycan ikiye katlanıyor. Peki alıştığımız ve her gün izlemekten büyük keyif aldığımız İşte Benim Stilim yarışması bitiyor mu? Bu Tarz Benim takipçilerini sevindirecek bir haber varsa o da yeni sezonuyla İşte Benim Stilim yeniden bizlerle birlikte olacak İşte Benim Stilim 2.Sezon yarışmacıları belirlendi. Bu yarışmacılardan biri olan Özden Cerrahoğlu kimdir?, Özden Cerrahoğlu Boyu, Özden Cerrahoğlu Biyografisi, Özden Cerrahoğlu Kıyafetleri, Özden Cerrahoğlu Yaşı, Özden Cerrahoğlu hakkında bilmek istediklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Kimdir?
Özden Cerrahoğlu, 1991 senesinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Beşiktaş’da yaşamanını sürdürmektedir. Moda tasarımı öğrenciliği devam etmektedir.
TV8 Bu Tarz Benim yarışmasının favori isimlerinden biri olan Özden Cerrahoğlu’nun hayallerinden biri de butik pastane açmak. İlerleyen yıllarda kendi markasını da çıkarmayı planlıyor. Amy Winhouse’ın ölümü geçmişte Özden Cerrahoğlu’nu derinden etkilemiş. Ayrıca Leonardo De Caprio’nun ödül alamaması da Özden Cerrahoğlu’nu derinden etkilemiş. Kendine has bir tarzı olduğunu ve gittiği her yerde dikkat çektiğini söyleyen Özden Cerrahoğlu jüri tarafından da çok beğeniliyor.

İşte Benim Stilim Özden Cerrahoğlu Fotoğrafları

24 Şubat İşte Benim Stilim Özden Cerrahoğlu


Özden Cerrahoğlu, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.
Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Gülşah Yanaş, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ