Dersleri Kötü Olduğu İçin İntihara Kalkıştı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Üniversitesinde öğrenci olduğu öğrenilen Özkan D. (28), derslerinin kötü olduğunu ileri sürerek dinlenmek için geldiği Konya’da, kaldığı otelin 3’üncü katındaki cama çıkıp, intihar girişiminde bulundu. Özkan D., yaklaşık 3 saatte ikna edilerek aşağı indirildi.

DİNLENMEK İÇİN GELDİĞİ OTELİN PENCERESİNE ÇIKTI

Olay, saat 11.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Şems Tebrizi Mahallesi Şeref Şirin Sokak’ta bulunan bir otelin 3’üncü katında meydana geldi. Ankara Üniversitesi bilgisayar bölümü öğrencisi Özkan D., iddiaya göre, derslerinin kötü olması nedeniyle, kafa dinlemek için Konya’ya geldi. Yaklaşık 15 gün önce geldiği Konya’da otele yerleşen Özkan D., bunalıma girip kaldığı odanın penceresine çıktı.

“SINIFTA KALDIM, BEN AİLEME NE DERİM”

Otel personelinin durumu fark edip, ihbar etmesi üzerine olay yerine polis, iftaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri Özkan D.’nin atlama ihtimaline karşın yere hava yastığı açtı. Polislerin ikna çabalarını karşılıksız bırakan Özkan D.’nin polislere, “Derslerim çok kötü. Sınıfta kaldım. Ben aileme ne derim. Kafa dinlemek ve huzur bulmak için Konya’ya geldim” dediği öğrenildi. Özkan D., yaklaşık 3 saat süren çaba sonrası ikna edilerek aşağıya indirildi. Özkan D. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ