İndirimli Bilgisayar için 4 Saat Beklediler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da faaliyet gösteren bir bilgisayar firmasının Yenibosna’daki AVM’de açtığı şubesinde ucuz bilgisayar izdihamı oldu. Sosyal medya fenomeni ile anlaşarak mağaza açılışını duyuran firma, ilk 4 saatte 50 bilgisayar sattı. Satın alınan bilgisayarlar 1 hafta sonra teslim edilecek.

Bir fenomen ile anlaşarak sosyal medya üzerinden mağaza açılışını duyuran firma, dakikalar içerisinde işyerinin önünde kuyruk oluştu. Sıra numarası vererek 3’erli gruplar halinde bilgisayar kampanyası için müşterileri içeri alan firma 4 saatte 50 adetlik kampanya ürünlerini tüketti.

25 BİN TL OLAN BİLGİSAYARI 18 BİN TL’YE ALDILAR

Piyasada yaklaşık 25 bin liraya toplanacak masa üstü bilgisayar parçalarını 18 bin TL’den satılacağını duyuran firma, gençleri mağazanın önüne topladı. Sosyal medyadan fiyatları duyan, özellikle oyun meraklısı gençler mağazaya akın ettiler. Kampanyanın duyurulmasından 15 dakika sonra mağaza önünde beliren gençler, kuyruğa girerek şanslarını denediler. 50 adet ile sınırlı olan satışlarda 70. sıraya kadar numara temin edenler, ürün alabildi.

KUYRUKTA 3 SAAT BEKLEDİLER

Kuyrukta 3 saat bekleyen gençler, piyasada 25 ile 27 bin lira arasında alabilecekleri, ekran kartı, işlemci, ram gibi donanımları 18 bin liradan verilmesinin sevindirici ve ilgi çekici olduğunu bildirdiler. Oyun, yazılım gibi sektörlerde hem öğrenci hem de geliştirici olan gençler, bu kampanya ile marka bağlılığının oluşturulabileceğini söylediler. Farklı eksikliklerini de mağazadaki açılışa özel kampanya fiyatları ile tedarik ettiklerini belirten müşteriler, yeni mağaza açılışlarının artık, sosyal medya üzerinden düzenlenen fenomen buluşmaları ve kampanyalar ile anlamlı hale geldiğini sözlerine eklediler.

İndirimli bilgisayar için 3 saat kuyrukta beklediler! 4 saatte 50 bilgisayar sattılar

CİHAZLAR BİR HAFTA SONRA TESLİM EDİLECEK

İstanbul’da 5. şubesini açan bilgisayar satış mağazası ise bazı AVM’lerde uygun kira anlaşmaları yaparak büyümeyi sürdüreceklerini bildirdi. Depolardaki stokları eritmeyi ve yeni nesil cihazlara yer açmayı hedefleyen kampanya, özellikle üniversiteye yeni başlayan gençleri mutlu etti. Cihazlar bir hafta sonra teslim edilecek.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ