Selin Vurduğu İspanya’dan Korkutan Görüntüler

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

İspanya’nın Zaragoza kentini sel vurdu. Sel sularında mahsur kalan bir kişi, aracın üzerinde yardım bekledi. Sel suları hayatı felç ederken Barselona ile Zaragoza arasındaki tren trafiği ise askıya alındı.

Sağanak yağışa teslim olan İspanya’nın Zaragoza kenti sel suları altında kaldı. Yolda mahsur kalan bir kişi, otomobilinin üzerinde çaresizce kurtarılmayı beklerken kentten gelen görüntüler endişe yarattı.

İspanya’yı sel vurdu

ULAŞIM FELÇ

Dünyerel saatle 18.00 sularında etkili olan ve yaklaşık 1 saat süren şiddetli yağış sele neden oldu. Çok sayıda kişi sel sularında mahsur kalırken, araçlar sel sularında sürüklendi. Barselona ile Zaragoza arasındaki tren trafiği bir süreliğine askıya alınırken, çok sayıda ev ve iş yerini su bastı. Kentteki ulaşım ise felç oldu.

İspanya’yı sel vurdu

ARACIN ÜZERİNE ÇIKIP BEKLEDİ

Cadde ve sokakların göle döndüğü kentte bir kişi, sel sularının ortasında aracın üzerine çıkarak yardım bekledi. İtfaiye ekiplerinin bölgeye gelmesi ile araç üstündeki kişi sel sularına kapılmaktan kurtarıldı. Selde şu ana kadar ölen ya da yaralanan olmadığı aktarıldı.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ