Seray Sever 10 Yaş Küçük Eşine Övgüler Yağdırdı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü sunucu Seray Sever, sosyal medya hesabından kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül ile yıldönümlerini kutladı. Eşinin gözlerine baktığı bir pozu paylaşan Sever, “Aşkım, nurum, ışığım. Verdiğimiz sözün 7. yılı. Rabbime sonsuz teşekkürler” notunu ekledi.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Doya Doya Moda’nın jüri üyelerinden Seray Sever, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşım yaptı. Evlilik yıldönümleri için eşi Eray Sünbül’le paylaşım yapan Seray Sever, Instagram’daki fotoğrafın altına düştüğü notla eşine karşı resmen aşkını haykırdı.

“NURUM, IŞIĞIM, RUH EŞİM”

Kendisinden 10 yaş küçük eşiyle pozunu paylaşan 48 yaşındaki Seray Sever, paylaşımına “Aşkım, nurum, ışığım, ruh eşim, sevgilimle sonsuzluğa ve bilinmeyene verdiğimiz sözün 7.yılı, evlilikle taçlandırmamızın 3. yılı. İyi ki sen. Rabbime sonsuz şükürler olsun. Ve ille de sen” notunu ekledi.

Yıldönümünde aşka gelen Seray Severi kendisinden 10 yaş küçük eşine övgüler yağdırdı

PAYLAŞIMLARA DOYAMADI

Seray Sever’in yoruma kapalı olarak paylaştığı fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni geldi. Bununla da yetinmeyen Seray Sever, daha sonra “Aşk” notuyla eşiyle peş peşe pozlarını paylaştı.

İşte Seray Sever ve eşinin pozları…

Yıldönümünde aşka gelen Seray Severi kendisinden 10 yaş küçük eşine övgüler yağdırdı

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ