Tuğba Ekinci Komşusuyla Neden Kavga Etti

   2023 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok
Sponsorlu Bağlantılar

Komşusuyla yaşadığı sorunlar sebebiyle karakola gitmek zorunda kalan Tuğba Ekinci yine kakola gitmek zorunda kaldı. Küfür ve tacizlere uğradığını belirten Ekinci devletten koruma talep ettiğini hayati tehlikesinin olabileceğini belirtti.
Ünlü sanatçı Tuğba Ekinci, geçtiğimiz günlerde Şişli’de bulunan evinde yüksek sesle müzik dinlediği gerekçesiyle komşusu tarafından karakolluk olmuştu. Komşusuyla başı dertte olan Ekinci, bu sefer küfürleşme iddiası yüzünden karakolluk oldu. Ekinci, komşusunun kendisini sürekli küfür ederek taciz ettiği iddiasıyla koruma talep etmek üzere Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’ne geldi.
KÜFÜR AĞZIMDAN 1, 2 KEZ ÇIKMIŞTIR
Tuba Ekinci, komşusuyla uzun süredir sorunları olduğunu belirterek, ‘Bizim bu komşuyla uzun zamandır sorunumuz var. Artık komşumuzun küfürlerinden rahatsız olduk ve bugünde şikayete geldik. Ben tek başıma yaşadığım için bıktım. Geçen gün de aynı mevzudan buraya geldim. Böyle bir şey yok yani kendisi de buraya yirmi kişi toplamış ben topladığı kişilerden bir tanesine diyorum sen erkeksen beni anlarsın diyorum. Ben bir kere küfür ettiysem sabah olmasın en son artık beni deli etmişlerdir. Küfür ağzımdan bir iki kere çıkmıştır. Artık benim etrafımdaki insanlar da bu durumdan rahatsız olmaya başladı’ dedi.
tugba-ekinci-komsuyla-kavgali-mi
DEVLETTEN KORUMA TALEP EDİYORUM
‘Ben korkuyorum ve devletten koruma istiyorum’ diyen Ekinci, ‘Çünkü bana her an bir şey olabilir hem kendisi hem de karısını üzerime salıyor. Ben artık çok sinirlenmiştim durup dururken insan kafa atar mı Allah’tan araya girdiler bir de bununla ilgili yalan söylediler vurdu diye. Ben artık uğraşmak istemiyorum bugün de arkadaşımı tahrik ettiler diye geldik’ şeklinde konuştu.

POPÜLER HABERLER
GÜZELLER GALERİSİ